تیم فوتبال تراکتور موفق شد در رقابت های لیگ برتر استقلال خوزستان را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال تراکتور و استقلال خوزستان در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز و با قضاوت حمید حاج ملک به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری ۲ بر صفر تراکتور به پایان رسید.

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، سیامک نعمتی، محمد نادری، ریکاردو آلوز، سید مهدی حسینی، گوستاوو واگنین (۸۹- سعید کریم آذر)، میلوش دلتیچ (۷۴- صفا هادی)، رحمان جعفری و امیرحسین حسین‌زاده (۸۹- مهدی عبدی)

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، محمد مطلق زاده، حسن شوشتری، آرتوم رستم، حسین ساکی (۶۵- بهروز بارانی)، تورسانوف، روبرتو، ایرانخواه (۴۵- پیمان رنجبری)، خوشکفا و اندونگ

بازیکنان استقلال بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقیقه یک بازی کرنر برای این تیم شکل گرفت که ضربه سر روبرتو به شکل خطرناکی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت. پس از آن بازیکنان تراکتور تسلط بیشتری به بازی داشتند. در دقیقه ۱۴ امیرحسین حسین زاده در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و اقدام به شوت زنی کرد که با واکنش خوب گروسیان همراه شد و توپ به بیرون رفت.

گروسیان ناجی استقلال شد

بازیکنان تراکتور برای به ثمر رساندن گل در نیمه اول تلاش‌های زیادی کردند و در دقیقه ۲۹ حسین زاده با پاسی رو به عقب آلوز را صاحب توپ کرد و او از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که با واکنش گروسیان توپ به کرنر رفت. چند دقیقه پس از این موقعیت تراکتور، این بار آلوز توپ را به سمت دروازه استقلال سانتر کرد و با واکنش گروسیان توپ بار دیگر برای تراکتور به کرنر رفت.

گلزنی بازیکن جدید تراکتور

بازیکنان تراکتور در نیمه دوم برای کسب پیروزی وارد زمین شدند و در دقیقه ۶۱، رحمان جعفری خرید جدید این تیم از باشگاه شمس آذر با فرار در عمق صاحب توپ شد و با یک ضربه بغل پا توانست گل اول بازی را به نام خود به ثبت برساند.

پس از گلزنی تراکتور، هر دو تیم موقعیت‌هایی را روی دروازه یکدیگر شکل داند که در یکی از آنها در دقیقه ۷۰ توپ به سیامک نعمتی رسید و این بازیکن اقدام به شوت زنی کرد که توپ او به بیرون رفت.

گلزنی حسین زاده پس از مدت‌ها

کار ترکیبی بازیکنان تراکتور با پاس عالی ریکاردو آلوز به امیرحسین حسین زاده رسید و این بازیکن از داخل محوطه جریمه و در دقیقه ۸۵ توانست با ضربه بغل پا گل دوم این تیم را به ثمر رساند. با این گل حسین زاده پس از مدت‌ها موفق به گلزنی در یک بازی رسمی شد.

دو دقیقه پس از گل دوم تراکتور به دلیل خطای خشن، سیامک نعمتی از داور بازی کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد. در پایان تراکتور موفق شد این بازی را با نتیجه دو بر صفر پیروز شود و با ۳۱ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.