سرمربی تیم فوتبال ملوان می‌گوید در فلسفه کاری او وقت‌کشی جایی ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی ملوان مقابل فولاد در هفته هجدهم لیگ برتر که با تساوی یک - یک خاتمه یافت، گفت: بازی برای هر دو تیم سخت بود و هر دو تیم شانه به شانه حرکت می‌کردند. شاهد بازی فیزیکی بودیم. فولاد را به این شکل ندیده بودم. به فولادی‌ها و بچه‌های خودمان که پا پس نکشیدند خسته نباشید، می‌گویم. انصافاً هر دو تیم خوب بازی کردند. در مجموع مساوی در می‌توانست عادلانه باشد.

وی با ارزیابی عملکرد گروه داوری عنوان کرد: جا دارد از قضاوت آقای منصوریان و همکارانش تشکر کنم. برای آنها آرزوی موفقیت داریم. گروه داوری کار بی‌نقصی داشتند و از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی ملوان با اشاره نتیجه بازی، گفت: شرمنده هواداران شدیم. فولاد در نیمه دوم کمی فشار آورد. می‌توانستیم گل‌مان را حفظ کنیم. فولاد تغییراتی در نیمه دوم ایجاد کرد و نفرات خوبی را در نیم فصل جذب کرده است. جایگاه فولاد با این ساختار و امکاناتی که دارد نباید اینجای جدول باشد. فولاد همیشه باید برای قهرمانی بجنگد اما امسال را از دست داده است.

تارتار در مورد هدفگذاری تیمش گفت: ما هم تا پایان فصل با تمام وجود می‌جنگیم و نیم‌نگاهی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا داریم. با تیم خوبی که داریم و با بازیکنانی در نیم فصل جذب کردیم، کامل شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش بعد از دریافت گل مقابل فولاد وقت‌کُشی کرد، اظهار داشت: بینی یکی از بازیکنان ما دچار شکستگی شد و خونریزی‌اش بند نمی‌آمد. فقط در آن صحنه بازیکن ما دچار مصدومیت شد و در بقیه موارد ما اصلاً خودمان را نینداختیم. در فلسفه کاری من وقت‌کُشی و افتادن نیست. وقت کشی باید با سبک بازی و تاکتیکی باشد.

سرمربی ملوان راجع‌به عقب‌نشینی تیمش گفت: باید توپ‌هایی را انتقال می‌دادیم، اما در آن بخش ضعیف بودیم. اگر آن توپ‌ها را انتقال می‌دادیم تیم ما از فشار خارج می‌شد. طبیعی است تیمی که در نتیجه جلو است بخواهد بازی را حفظ کند و عقب بکشد و رقیبش با بازی هجومی دنبال جبران نتیجه می‌آید. در تمام بازی‌های دنیا شاهد این هستیم که وقتی نتیجه یک بر صفر است این اتفاقات می‌افتد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.