کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بر عزم بازیکنان این تیم برای پیروزی در دیدار رده بندی جام جهانی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسلم مسیگر کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پس از دیدار برابر برزیل که با شکست ۳ بر ۲ ملی پوشان ایران همراه بود در جمع خبرنگاران حاضر شد.

او در پاسخ به این سوال که چرا ایران بازی را خوب شروع کرد اما در پایان شکست خورد، گفت: همه تلاشمان را کردیم تا مقابل تیم قدرتمند برزیل، پیروز شویم. با تدابیر خوب کادر فنی هم پیش رفتیم و دو بر صفر عقب جلو افتادیم اما اتفاقات بازی طوری پیش رفت که در پایان مقابل برزیل شکست خوردیم. برزیل یکی از بهترین و قدرتمندترین تیم‌های فوتبال ساحلی جهان است و البته ما هم که در جمع چهار تیم برتر جهان قرار گرفته ایم از بهترین‌های جهان هستیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم. ما سال گذشته در فینال جام بین قاره‌ای برزیل را شکست داده بودیم و قهرمان شده بودیم و آنها هم انگیزه زیادی برای جبران آن شکست داشتند.

کاپیتان ایران در پاسخ به این سوال که آیا رسیدن به جمع چهار تیم برتر جهان برای ایران کافی بود گفت: ما از ابتدای حضورمان در جام جهانی، هدفمان این بود که به فینال راه پیدا کنیم و قهرمان شویم و اصلاً به شکست در نیمه نهایی هم فکر نکرده بودیم. اگر بازی‌های ایران مقابل اسپانیا، آرژانتین و تاهیتی و حتی امارات میزبان را دیده باشید، متوجه می‌شوید که ایران چقدر شایسته حضور در فینال بود اما این اتفاق نیفتاد و از این بابت ناراحتیم اما باید تنها چند ساعت ناراحت باشیم و بعد از آن، به فکر پیروزی در بازی رده بندی و سوم شدن در جام جهانی باشیم.

مسیگر در پاسخ به سوالی درباره نتیجه بازی رده بندی گفت: همه تمرکزمان برای موفقیت در بازی رده بندی است و در حال حاضر باید به سرعت ریکاوری روحی و روانی و جسمی را انجام دهیم تا برای بازی رده بندی آماده شویم. باید این بازی را ببریم و سوم شویم تا طرفدارانمان در دبی که آنها هم مثل ما از شکست مقابل برزیل ناراحت هستند را دوباره خوشحال کنیم و کاری کنیم که از بازی ما در رده بندی جام جهانی درست مثل بازی‌های قبلی که بردیم لذت ببرند.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )