سرمربی و مدافع ایتالیایی تیم فوتبال اینتر جریمه نقدی شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال ایتالیا احکام انضباطی مربوط به بازی اینتر و رُم در هفته بیست‌و‌چهارم سری A ایتالیا که به برتری ۴ بر ۲ نراتزوری در ورزشگاه المپیکوی شهر رُم انجامید را صادر کرد. در آن بازی فرانچسکو آچربی مدافع ایتالیایی اینتر به واسطه سابقه حضورش در لاتزیو مورد فحاشی و توهین از جانب هواداران رُم قرار گرفت که همین سبب شد تا پس از به ثمر رساندن گل اول بازی به سمت هواداران رُم برود و حرکتی غیراخلاقی انجام بدهد و به همین خاطر کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال ایتالیا او را ۳۵۰۰ یورو جریمه نقدی کرد. همچنین کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال ایتالیا، سیمونه اینزاگی را به خاطر زیرپا گذاشتن قوانین و تماس با بازیکنانش با وجود محرومیتی که در آن بازی داشته، به پرداخت ۵۰۰۰ یورو جریمه نقدی محکوم کرد.

طبق قوانین؛ ارتباط برقرار کردن سرمربیان محروم با دستیاران و بازیکنان‌شان در جریان برگزاری بازی، به هر شکل ممکن ممنوع است و آلساندرو باستونی مدافع اینتری‌ها پس از آن بازی، ناخواسته و در تمجید از نقش سرمربی‌‌شان در این پیروزی فاش کرد که بین دو نیمه و در حالی که اینتر ۲ بر یک از حریف عقب بود، اینزاگی با او و هم‌تیمی‌هایش در رختکن تماس تلفنی برقرار کرده و از آنها خواسته است بین دو نیمه خودشان باشند تا بتوانند بازی را برگردانند. کمی بعد از اعتراف باستونی، مکس فاریس دستیار اینزاگی سعی کرد روی تخلف سرمربی تیم سرپوش بگذارد اما دلایل او برای تبرئه کردن اینزاگی ناکافی بود و به همین دلیل کمیته انضباطی پرونده‌ای را برای بررسی صحت و سقم ماجرا به جریان انداخت.

اینتر که در حال حاضر با ۶۳ امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین سری A ایتالیا است، از ساعت ۲۰:۳۰ فردا (یکشنبه - به وقت تهران) باید در خانه لچه به میدان برود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.