سرپرست تیم فوتبال نساجی گفت: خودمان می دانیم باید در مازندران تمرین کنیم و همین برنامه را با بهبود هوا در دستور کار داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد کوچک زاده در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال نساجی مازندران که با حضور ساکت الهامی برگزار شد به خبرنگاران گفت: قدم او خوش یمن بوده است. خاطرات خوبی در نساجی به جای گذاشته است. او کارش را بلد است و مطمئنیم تغییر و تحولات خوبی شکل می‌گیرد.

سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران درباره علت عدم نتیجه گیری های نساجی افزود: امسال در بحث بازیکن تغییرات زیادی داشتیم. هماهنگی بین بازیکن از لحاظ تاکتیکی و روحی روانی خوب پیش نرفت. مربیان قبلی هم بالاخره زحمت کشیدند اما نتیجه گرفته نشد.

او به تصمیمات داوری در طول فصل نیز اشاره کرد و گفت: داوری‌ها هم خیلی به ما لطمه زد و نتوانستیم انتظارات هواداران را برآورده کنیم.

کوچک زاده در خصوص ناراحتی هواداران نساجی از برگزاری تمرین‌های این تیم در تهران تاکید کرد: ما باید در مازندران تمرین کنیم. آن موقع که من و هم نسلی‌هایم فوتبال بازی می‌کردیم همیشه یک زمین چمن داشتیم اما الان شرایط بازیکنان و استراحت آنها فرق کرده است. باید در حال حاضر زمین چمن خوب در آنجا داشته باشیم که بازیکن آسیب نبیند و مربی هم تاکتیک‌هایش را به خوبی اجرا کند. ما در مازندران مشکل چمن داریم. ما چند زمین را در نظر داریم و با بهبود هوا در آنجا تمرین می‌کنیم. الان شرایط خیلی فرق کرده است.

او در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، در خصوص علت غیبت محمد عباس زاده خاطرنشان کرد: عباس زاده از ناحیه پا مشکل دارد که مورد خاصی نیست و ظرف امروز و فردا با ما تمرین می‌کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.