مصدومیت اخیر مهاجم فرانسوی اینتر، او را در حدود دو هفته خانه‌نشین می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکوس تورام که در جریان برتری یک بر صفر سه‌شنبه شب تیم اینتر مقابل اتلتیکومادرید در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دچار آسیب‌دیدگی شد و در آغاز نیمه دوم جای خود را به مارکو آرناتوویچ داد؛ حدود دو هفته در دسترس سیمونه اینزاگی نخواهد بود. گزارش‌‌های اولیه حاکی از این بود که این مهاجم فرانسوی دچار سفتی عضلانی شده اما آزمایش‌های تکمیلی مشخص کرد که او دچار کشیدگی عضلانی شده است.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»؛ تورام ۲۶ ساله ۱۵ روز خانه‌نشین بوده و بازی اینتر مقابل تیم‌های لچه، آتالانتا و جنوا را از دست خواهد داد. انتظار می‌رود او به بازی با بولونیا در تاریخ ۲۰ اسفند، برسد و برای بازی برگشت با اتلتیکومادرید در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در شرایط بدنی ایده‌آلی باشد.

تورام که تابستان اخیر از بوروسیا مونشن‌گلادباخ به اینتر پیوست، در همین اولین فصل حضورش در این تیم ایتالیایی درخشان ظاهر شده و در ۲۳ گل‌زده نراتزوی سهیم بوده، یعنی ۱۲ گل‌زده و ۱۱ پاس‌گل.

شاگردان سیمونه اینزاگی که در حال حاضر با ۶۳ امتیاز و یک بازی کمتر صدرنشین سری A ایتالیا هستند، از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه (به وقت تهران) باید در خانه لچه به میدان بروند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.