سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: شخصیت لازم برای خلق موقعیت های زیاد را نداشتیم و در مقابل پرسپولیس با شایستگی به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، پاکو خمز در نشست خبری پس از باخت دو بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: در این مسابقه متاسفانه نتوانستیم موقعیت آشکاری خلق کنیم و پرسپولیس شایسته پیروزی بود. ما با بی دقتی فراوان نتوانستیم خلق موقعیت کنیم. خوب نبودیم و طبیعتا شانسی هم برای پیروزی نداشتیم.

سرمربی تراکتور تبریز درباره دلایل بازی ضعیف تیمش افزود: همانطور که گفتم بی دقت بودیم و شخصیت لازم را در این دیدار از خودشان نشان ندادیم. حفظ توپ نکردیم و نتوانستیم به پرسپولیس ضربه بزنیم. من خودم هم نا امید شدم. گاهی اوقات این اتفاق در فوتبال رخ می دهد که برای یک تیم خوب نیست.

خمر درباره گل های زده سرخپوشان پایتخت در این دیدار روی فاصله بین خطوط دفاع و میانی تراکتور یادآور شد: مالکیت توپ را به خوبی در اختیار نداشتیم. زمانی صاحب موقعیت شدیم که بازی را باخته بودیم. در نیمه نخست هیچ موقعیتی خلق نکردیم.

او درباره عملکرد داوری گفت: چندان نپسندیدم.

خمز در خصوص باخت های تراکتور مقابل تیم های مدعی قهرمانی نظیر پرسپولیس، سپاهان و استقلال در نیم فصل اول و شکست دوباره امروز مقابل پرسپولیس در دیدار برگشت یادآور شد: منظورتان را از این پرسش متوجه نمی شوم. معمولا وقتی می بازید مقصر هستید.

او در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه با توجه به فریادهای بازیکنان شما بر سر کادر فنی آیا نفر اول رختکن تراکتور شما هستید آشفته شد و گفت: با نهایت احترام باید بگویم سوال شما پسندیده نیست. این سوال برای ایجاد حاشیه بود!

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.