مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز گفت: در فضای مجازی گفته می‌شود که برخی بازیکنان به تیم لینک شده‌اند اما این‌ها صحت ندارند. الان با یک بازیکن برزیلی که در تایلند بازی می‌کند مذاکراتی داشته و در حال نهایی کردن آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، هوشنگ نصیرزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: معمولا حاکمیت در راستای اداره کشورها علاوه بر مسایل فیزیکی مانند جاده، پل، بیمارستان و... که در اختیار مردم قرار می‌دهد، وظیفه دارد برای تفریحات مردم نیز هزینه‌هایی را متحمل شود. همان‌طور که ما در خانواده‌ها علاوه بر مسکن، پوشاک و تغذیه برای تفریح اعضای خانواده هزینه‌هایی انجام می‌دهیم. این هزینه برای دستیابی به مطلوبیت روانی است.

وی افزود: حاکمیت‌ها معمولا این کارها را بر عهده ورزش که می‌تواند شادی و نشاط را به راحتی در جامعه گسترش دهد، می‌گذارند. این موضوع در غرب کشور تا حدودی متوجه باشگاه بزرگ تراکتور است که شادابی و نشاط جامعه را با جمعیت‌های زیاد ۶۰، ۷۰ و ۸۰ هزار نفری که به ورزشگاه می‌آورد، ایجاد می‌کند که این هم توسط مسئولان بخش خصوصی انجام می‌شود و آن‌ها برای نشاط مردم هزینه می‌کند بدون اینکه درآمدی از حوزه دولت داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به راه‌های درآمدزایی در ورزش خاطرنشان کرد: در ورزش ۴ نوع درآمدزایی داریم. یکی حق پخش تلویزیونی که پرداخت نمی‌شود، دیگری بلیت‌فروشی است که درآمد چندانی ندارد و بعدی هم اسپانسر است که وضعیت در این خصوص چندان مطلوب نیست. روش دیگر هم فروش محصولات و لباس‌های تیم است که ما بیشتر به صورت رایگان این کار را انجام می‌دهیم.

نصیرزاده ادامه داد: بر همین اساس اگر دولت دست خودش را از پشت ورزش بردارد، این ورزش کاملا متوقف می‌شود و یکی دو باشگاه بیشتر نیستند که با علاقه‌مندی افراد و به صورت خصوصی کارشان را پیش می‌برند که علاوه بر مسایل منطقه‌ای و جوانان، می‌توان گفت در راستای گسترش مطلوبیت روانی جامعه، کمک بزرگی به حاکمیت می‌کنند. درآمدی در این خصوص برای ما وجود ندارد و تلقی از عدم پرداخت مالیات نیز اشتباه هست و خود باشگاه هم کمی بدهی مالیاتی دارد.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری ‌با شرکت معدنی گفت: می‌توانم بگویم که تفکر خوبی اتفاق افتاده و شرکت در یک قرارداد مشارکت با شرکت معدنی ‌منعقد کرده که ۷ درصد سهام آن را به باشگاه تراکتور اختصاص داده و از این بابت از آقای زنوزی تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص جذب مهاجم برای این تیم خاطرنشان کرد: کادر فنی ما متقاضی خرید هافبک دفاعی نیست و در اردوی ترکیه چند بازیکن در این پست تست شدند. تمرکز ما بیشتر روی جایگزین قنبری بوده است. قراردادی که با کیوتو بستیم این‌طور بود که می‌گفت باید قرارداد داشته باشم تا در تمرینات حضور پیدا کنم اما ما بر اساس تجربیات گذشته طوری قرارداد بستیم که دچار مشکل نشویم.

نصیرزاده در پایان اظهاراتش گفت: در فضای مجازی گفته می‌شود که برخی بازیکنان به تیم لینک شده‌اند اما این‌ها صحت ندارند. الان با یک بازیکن برزیلی که در تایلند بازی می‌کند مذاکراتی داشته و در حال نهایی کردن آن هستیم. به دنبال وینگر‌ بر اساس نظر کادر فنی هستیم. رحمان جعفری‌ هم بازیکن خوبی است که عملکرد خوبی داشته و می‌تواند در تراکتور عملکرد بهتری هم داشته باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.