سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: باید تغییر نگرشی در بازیکنان ایجاد کنیم تا آنها درک کنند می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا عنایتی در نشست خبری پس از دیدار ذوب‌آهن اصفهان و پیکان که با تساوی صفر - صفر پایان یافت، گفت: موقعیت‌های زیادی در بازی با تیم فوق‌العاده خوب ذوب‌آهن ایجاد نشد و به تیم حریف خسته نباشید و تبریک می‌گویم. به بازیکنان پیکان هم خسته نباشید می‌گویم که گل نخوردیم و جز ۲۰ دقیقه از نیمه دوم، کنترل بازی را در اختیار داشتیم.

وی با بیان اینکه شرایط بازی به سود خودروسازان در جریان بود، خاطرنشان کرد: باید تغییر نگرشی در بازیکنان ایجاد کنیم تا آنها درک کنند می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. هنوز به آن مرز نرسیده‌ایم و برای رسیدن به آن تمرین می‌کنیم. مسابقه موقعیت‌های کمی داشت و هنگامی که بازی مساوی می‌شود، حرفی برای گفتن نمی‌ماند.

سرمربی پیکان گفت: بازیکنان ما به‌خوبی تیم ذوب‌آهن را کنترل کردند، اما انتظار بیشتری از آنها داشتم. هواداران دوست دارند در بازی‌ها گل ببینند که این اتفاق نیفتاد. خوشحال هستم که بعد از چندین بازی توانستیم دروازه خودمان را بسته نگه داریم. امیدوارم در هفته‌های بعد، از فرصت‌های گلزنی خودمان بهتر استفاده کنیم.

عنایتی در مورد ضعف پیکان در گلزنی اظهار داشت: گلزنی نکته‌ای ذاتی است و باید او را پرورش بدهید. بازیکنان ما بسیار پُرتلاش هستند و تلاش کردیم هفته گذشته، سه یا چهار تمرین اختصاصی در این زمینه داشته باشیم. به زمان بیشتری نیاز داریم تا بازیکنان، عادت‌های خودشان را ترک کنند و برخی نکات را اضافه کنیم. در چند صحنه می‌توانستیم شرایط بهتری داشته باشیم. فشار جدول هم روی بازیکنان ما وجود دارد و بازیکنان جوان تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به غایبان پیکان در هفته‌های اخیر عنوان کرد: سه بازی تا پیش‌فصل پیش رو داریم و در نیم‌فصل نیز بازیکن جذب می‌کنیم تا پیکان را به شرایط نرمال برسانیم. سه مدافع وسط ما با مصدومیت طولانی مواجه هستند و مجبور شدیم در این پُست از بازیکنانی استفاده کنیم که تخصص ندارند.

سرمربی پیکان با بیان اینکه مصدومان پیکان در نیم‌فصل دوم به میادین بازمی‌گردند و خودروسازان شرایط بهتری خواهند داشت، گفت: مجبوریم در سه بازی بعدی با همین شکل جلو برویم، اما پیشرفت بچه‌ها قابل ستایش بود. ان‌شاءالله با تمرکز بیشتر، نمایش خوبی در بازی‌های بعدی داشته باشیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.