در سه دیدار همزمان هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، ملوان انزلی و صنعت نفت آبادان در خانه شکست خوردند و یک دیدار نیز با تساوی همراه بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور سه دیدار همزمان از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) برگزار شد که در این دیدارها صنعت نفت آبادان در خانه برابر آلومینیوم شکست خورد و ملوان نیز در انزلی نتیجه را به شمس آذر واگذار کرد تا نوار نتیجه‌گیری شاگردان مهدی تارتار پاره شود. امروز همچنین دیدار تیم‌های پیکان و ذوب‌‌آهن با تساوی به پایان رسید.

پیکان صفر - ذوب‌آهن اصفهان صفر کارت زرد: محمدجواد آزاده، منصور باقری و امیر طاهر از پیکان و سعید باقرپسند و مهرداد رضایی از ذوب‌آهن کارت قرمز: پوریا آریا کیا (۹۰) از ذوب‌آهنداور: محمدرضا تارخ

* شاگردان محمد ربیعی فرصت خوبی داشتند به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کنند، اما با ۲۰ امتیاز در جایگاه سوم ایستادند. پیکان در دومین حضور رضا عنایتی با ۱۰ امتیاز رده دوازدهم را به خود اختصاص داد.

ملوان بندر انزلی صفر - شمس آذر قزوین ۲گل‌ها: علی اصغر اعرابی (۵۳ و ۷۴) برای شمس آذر کارت زرد: سعید رحیمی و علی اصغر اعرابی از شمس آذرداور: سعید رحیمی‌مقدم

* شاگردان مهدی تارتار که تا پیش از این بازی نتایج خوبی گرفته بودند به نظر می‌رسد وقفه لیگ به ضررشان تمام شد و در دیدار خانگی امروز نتیجه را واگذار کردند. این تیم با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد و شاگردان سعید دقیقی نیز با ۱۳ امتیاز در جایگاه دهم ایستادند.

صنعت نفت آبادان یک - آلومینیوم اراک ۲گل‌ها: یوسف کی‌شمس (۲۷) برای صنعت نفت و امین کاظمیان (ثانیه ۴۰) و رضا جبیره (۴۳) برای آلومینیوم کارت زرد: امیرمحمد پناهی، میثم تهیدست و حکیم نصاری از صنعت نفت و ابوالفضل سلیمانی و ابوالفضل قنبری از آلومینیوم کارت قرمز: محمدرضا خانزاده از صنعت نفت (دقیقه ۳۷)داور: حسین زمانی

* شاگردان مجتبی حسینی با این پیروزی ۱۷ امتیازی شدند و به رده هفتم جدول رده‌بندی صعود کردند و شاگردان عبدالله ویسی در ادامه طلسم پیروز نشدن در دیدارهای خانگی با ۱۰ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفتند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.