سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اطمینان دارد در دیدار فردا مقابل استقلال خوشحالی خوبی به هواداران این تیم تقدیم خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، خوان ایگناسیو مارتینس در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال اظهار داشت: علیرضا باویه پس از دیدار با تراکتور مصدوم شد و مدتی دور از میادین خواهد بود. از صمیم قلب با این بازیکن عزیز همدردی می‌کنیم.

وی در مورد تقابل با استقلال گفت: من متوجه این امر هستم که این بازی برای شما دوستان ایرانی حساس است. نباید فراموش کنیم که تیم صدرنشین جدول با ما بازی می‌کند، اما در فولاد مقابل فولاد بازی می‌کند. ما در جدول ۹ امتیاز داریم و در مرحله‌ای هستیم که باید امتیازات زیادی به دست بیاوریم. این مسابقه برای هواداران خیلی متفاوت است و چون دیدار مهمی خواهد بود، هواداران زیادی برای کمک به ما به ورزشگاه می‌آیند. مطمئنم که خوشحالی خوبی به آن هواداران تقدیم خواهیم کرد.

سرمربی فولاد درباره نتایج ضعیف شاگردانش طی هفته‌های گذشته تصریح کرد: لیدرهای هواداران در طول هفته به تمرین آمدند، قطعاً حضور آنها به ما انرژی و دلگرمی می‌دهد. بازیکنان می‌توانند این خوشحالی را به هواداران بازگردانند. احترام زیادی برای استقلال قائل هستیم، اما الان شرایط بدی داشته و فقط ۹ امتیاز در جدول داریم.

مارتینس راجع به شناخت خود نسبت به تفکرات جواد نکونام که سال گذشته هدایت فولاد را بر عهده داشت، خاطرنشان کرد: نکونام را از زمانی که در اسپانیا بازی می‌کرد، می‌شناسم. او در فولاد هم سرمربیگری کرده و الان فصل خوبی را در استقلال سپری می‌کند.

وی در مورد اهمیت غلبه بر تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تیم‌های شهرستانی گفت: تنها چیزی که به آن نیاز داریم، سه امتیاز این مسابقه است. زمانی که بازی شروع می‌شود، ما مربیان کنار زمین هستیم و بازیکنان، بازیگران اصلی بازی محسوب می‌شوند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.