نیمه اول ۳ بازی از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ و به طور همزمان تیم‌های ملوان - شمس آذر، پیکان - ذوب آهن و صنعت نفت آبادان - آلومینیوم به مصاف هم رفتند.

ملوان - شمس آذر

تیم‌های ملوان و شمس آذر در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی و با قضاوت سعید رحیمی مقدم به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

افشار صداقت، حامد نورمحمدی، رضا جعفری، آرمان اکوان، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، پویا پورعلی، ابوذر صفرزاده، مهران احمدی، حسین صادقی و محمدرضا سلیمانی بازیکنان تیم ملوان در نیمه اول تشکیل می‌دادند.

در ترکیب شمس آذر هم نفراتی از جمله، علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی، سعید کریمی، هومن ربیع زاده، امیرمحمد نسایی، علی آزادمنش، پوریا سرآبادانی، صادق بوصبیح، فراز امامعلی، علی اصغر اعرابی و عیسی مرادی به میدان رفتند.

برتری نسبی ملوان در نیمه اول

هوای انزلی امروز جمعه ۱۷ آذر بارانی بود و با این وجود، هواداران ملوان استقبال خوبی از دیدار با شمس آذر به عمل آوردند. در نیمه اول، بازی بیشتر متعادل دنبال شد و در دقایقی بازیکنان ملوان برتری نسبی به میهمان خود داشتند و در دقیقه ۱۰، بازیکنان ملوان نزدیک به دروازه شمس آذر شدند که علیرضا جعفرپور با خروج به موقع خود مانع گلزنی آنها شد. همچنین ملوانی‌ها در دقیقه ۳۵ فرصت گلزنی داشتند که شوت هافبک ملوان از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از کنار دروازه شمس آذر به بیرون رفت. سعید دقیقی سرمربی شمس آذر هم در برخی از صحنه‌ها به قضاوت داور معترض بود.

پیکان - ذوب آهن

تیم‌های فوتبال پیکان و ذوب آهن در ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) تهران و با قضاوت محمدرضا تارخ رو در روی هم قرار گرفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت.

محمد ناصری، ایمان اکبری، سامان نریمان جهان، غلامرضا ثابت ایمانی، منصور باقری، حامد پاکدل، امیرحسین صدقی، علی اکبر رنجبر، امیر طاهر، محمدجواد آزاده و مجتبی حق‌دوست ترکیب تیم پیکان را در نیمه اول این بازی تشکیل دادند.

در تیم ذوب آهن هم، حبیب فرعباسی، امیرحسین رنگرز جدی، سیدمحمد قریشی، نادر محمدی، پوریا آریا کیا، مجید علیاری، شایان مصلح، مهرداد رضایی، محمدحسین اسلامی، فردین یوسفی و سعید باقر پسند بازی کردند.

بازی محتاطانه دو تیم در نیمه اول

ذوبی ها که برای رسیدن به رده دوم جدول، نیاز به پیروزی در این بازی دارند؛ نیمه اول را محتاطانه آغاز کردند و یکی، دو موقعیت هم روی دروازه پیکان خلق کردند که راه به جایی نبرد. در دقیقه ۳۵ محمدحسین اسلامی اقدام به شوت زنی کرد که ناصری بدون هیچ مشکلی این توپ را مهار کرد. پس از این موقعیت، بازیکنان پیکان به سمت دروازه ذوب آهن نزدیک شدند که شوت منصور باقری از روی ضربه کاشته را حبیب فرعباسی به زحمت راهی کرنر کرد.

صنعت نفت آبادان - آلومینیوم

تیم‌های صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه تختی آبادان و با قضاوت حسین زمانی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این بازی با نتیجه دو بر یک به سود آلومینیوم به پایان رسید.

پیام پارسا، حسین سنگرگیر، امیرمحمد پناهی، محمدرضا خانزاده، رحیم آلبوغبیش، علی یوسف هاشم، طالب ریکانی، رضا امانی نژاد، یوسف کی شمس، میثم تهیدست و فیاض میردورقی بازیکنان صنعت نفت را در نیمه اول تشکیل می‌دادند.

در ترکیب تیم آلومینیوم هم احمد گوهری، امیر نوری، ابوالفضل سلیمانی، علیرضا نقی زاده، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی فرد، رضا جبیره، میلاد فخرالدینی، محمدامین کاظمیان، میلاد بدرقه و محمدی مهدی لطفی به میدان رفتند.

شروع خوب آلومینیوم و به ثمر رسیدن سریع‌ترین گل فصل بیست و سوم

تیم آلومینیوم خیلی خوب بازی را آغاز کرد و در ثانیه ۴۰، روی حرکت محمدمهدی لطفی از سمت چپ، توپ در محوطه جریمه به محمدامین کاظمیان رسید و این بازیکن در مصافی تک به تک به پیام پارسا توپ را از بین پاهای این دروازه بان وارد دروازه صنعت نفت کرد تا ضمن پیش انداختن تیمش، سریع‌ترین گل به ثمر رسیده در این فصل را تا به اینجای کار به ثمر رسانده باشد.

ضربه کاشته دیدنی از کی شمس و به ثمر رساندن گل تساوی برای صنعت نفت

پس از دریافت گل، بازیکنان صنعت نفت موقعیت‌های زیادی را روی دروازه آلومینیوم خلق کردند که در یکی از این صحنه‌ها، مدافعان آلومینیوم روی بازیکن صنعت نفت در نزدیکی محوطه جریه خطا کردند که یوسف کی شمس پشت ضربه آزاد قرار گرفت و در دقیقه ۲۷ موفق شد به زیبایی هر چه تمام گل تساوی را برای تیم خود به ثمر برساند.

گل برتری آلومینوم در دقایق پایانی

بازیکنان آلومینوم در دقیقه ۴۳ موقعیتی را روی دروازه حریف ایجاد کردند که در محوطه جریمه کاظمیان توپ را به رضا جبیره رساند و او دروازه خالی صنعت نفت را باز کرد تا حساب کار دو بر یک به سود آلومینیوم شود.

نیمه اول این بازی با نتیجه دو بر یک به سود آلومینیوم به پایان رسید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.