هفته پانزدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری دو تیم مدعی گیتی پسند اصفهان و مس سونگون پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته پانزدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه)‌ با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در پایان دیدارهای امروز تیم‌های گیتی پسند اصفهان، مس سونگون، سفیر گفتمان، سن‌ایچ ساوه، شهرداری ساوه، گهر زمین سیرجان و فرش‌آرا مقابل رقبای خود به برتری رسیدند.

در یکی از دیدارهای جذاب امروز گیتی پسند اصفهان صدرنشینی جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال در خانه آلومینیوم اراک با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. برای گیتی پسند در این دیدار خارج از خانه علیرضا عسگری و بهمن جعفری گلزنی کردند تا این تیم با ۴۳ امتیاز یکه‌تاز جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال باشد.

امروز همچنین تیم مس سونگون در خانه‌اش با شش گل تیم کراپ الوند را در هم کوبید تا با فاصله‌ای هفت امتیازی نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده صدرنشین باشد. علی‌اصغر حسن‌زاده و مهدی جاوید (هر کدام دو گل) و بهروز عظیمی و حسین سبزی گلزنان مس سونگون در بازی امروز بودند.

گهر زمین سیرجان دیگر تیم پیروز بازی‌های امروز بود که با نتیجه ۴ بر یک پالایش نفت بندرعباس را از پیش رو برداشت. بهروز اسدی، محمدنجف زنگی، محمدامین شجاعی‌فر و شهاب طالبی برای گهر زمین و محمدرضا دهقانی برای پالایش نفت بندرعباس در این بازی گلزنی کردند. گهر زمین سیرجان با برد امروز ۲۷ امتیازی شد و رتبه سوم جدول را حفظ کرد.

نتایج کامل دیدارهای امروز لیگ برتر فوتسال در زمین آمده است:

آلومینیوم اراک صفر - گیتی پسند اصفهان ۲

مس سونگون ورزقان ۶ - کراپ الوند قزوین صفر

آنا صنعت پاسارگاد قم ۲ - سفیر گفتمان تهران ۳

شهرداری ساوه ۶ - مقاومت البرز صفر

گهر زمین سیرجان ۴ - پالایش نفت بندرعباس یک

فرش آرای مشهد ۴ - فولاد زرند ایرانیان ۳

پوشاک حافظ ساری ۵ - سن ایچ ساوه ۷

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.