سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، عملکرد بد تیمش در نیمه نخست دیدار مقابل تراکتور تبریز منجر به شکست آنها شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارینوس اوزونیدیس پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور در نشست خبری، اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی برای دو تیم نبود، عملکرد تیم‌مان در نیمه اول، سورپرایز بزرگی برای خود من بود. فکر می‌کنم یک مقدار در بازی کردن و پاس دادن ترسیدیم. البته در نیمه اول تراکتور هم آنچنان شانسی نداشت، ولی بهتر از ما بازی کرد. ما در بین دو نیمه با بازیکنان صحبت و در نیمه دوم سعی کردیم بازی کنیم. ما در نیمه دوم بهتر بودیم و شایسته گل زدن.

وی ادامه داد: من اعتقاد دارم آن کیفیت را داریم که مقابل همه تیم‌ها نتیجه بگیریم، امروز نتیجه خوبی نگرفتیم. مهم این است که بازیکنان ما بیشتر خودشان را باور کنند. در نیمه دوم هم دیدید که می‌توانستیم بازی را ببریم. ما در نیمه اول تمام جنگ‌ها را به تراکتور باختیم و یک گل هم را دریافت کردیم، اما در نیمه دوم به بازی برگشتیم و دو سه موقعیت هم ساختیم، اما نتوانستیم گل بزنیم. بازی با تراکتور باید درس خوبی برای ما باشد. ما فهمیدیم که در دو نیمه باید چه کار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان افزود: ما تیمی نیستیم که همیشه «بِکِش زیرش» بازی کنیم و برای این کار تمرین نکردیم. در نیمه دوم وقتی پاس‌کاری کردیم کیفیت‌مان را نشان دادیم. بازی با تراکتور تمام شد و از الان باید برای بازی بعد تمرکز کنیم.

اوزونیدیس درباره بازیکنان مصدوم تیمش گفت: ما چند بازیکن مصدوم داشتیم، ولی الان باید درباره بازیکنانی که هستند صحبت کنیم. من نمی‌توانم درباره مدت زمان مصدومیت بازیکنان صحبت کنم. همه بازیکنان ما خوب هستند، ما به دلیل غیبت بازیکنان مصدوم‌مان بازی را نباختیم، ما مقابل تراکتور شکست خوردیم، چون در نیمه اول خوب کار نکردیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.