بازیکن الدحیل قطر، دیدار با پرسپولیس را دشوارتر از بازی با یاران کریستیانو رونالدو خواند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، لوئیز مارتین کارلوس جونیور (ملقب به لوئیز سیارا) پس از پیروزی ۲ بر یک الدحیل قطر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازی در این فضا خیلی خوب بود. شانسی برای صعود نداشتیم، اما عملکرد خوب در این مسابقه به اعتماد به نفس ما در لیگ برتر کمک می‌کرد. برای پیروزی به ایران آمدیم و برتری ما مهم‌ترین نکته بود.

وی با بیان اینکه پس از مدت‌ها مصدومیت به میادین بازگشت، خاطرنشان کرد: از حضور در این فضا لذت بردم و فضا در اینجا (ورزشگاه آزادی) همیشه خوب است. پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنان خوب همیشه دوست دارند مقابل تیم‌های خوب بازی کنند.

بازیکن الدحیل در مورد پرتاب بطری هواداران پرسپولیس به زمین مسابقه گفت: متأسفانه امروز چنین اتفاقات عجیبی افتاد. بارها در این ورزشگاه بازی کرده‌ام و فضای خیلی خوبی در استادیوم وجود داشت. هواداران همین هستند و خدا را شکر به کسی صدمه نرسید. ممکن است آنها با جریمه روبه‌رو شوند و امیدوارم خیلی جریمه نشوند. بازی در این ورزشگاه و با حضور این هواداران همیشه خوب است.

سیارا درباره قضاوت لیدا جامپی اظهار داشت: داور عملکرد خوبی داشت و یک پنالتی گرفت که نمی‌دانم درست بود یا خیر. تغییر مربی در طول مسابقات خوب نیست و الدحیل مربی خودش را تغییر داد. با این حال از کار کردن با سرمربی جدید خوشحال هستیم و او با فلسفه جدیدی کار می‌کند. خیلی سریع با کادر فنی جدید مطابقت پیدا کردیم که متأسفانه در این فصل نتوانستیم از مرحله گروهی عبور کنیم.

وی با اشاره به قرار گرفتن الدحیل در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا گفت: گروه بسیار سختی داشتیم و با النصر و پرسپولیس همگروه بودیم. امیدوارم سال آینده از مرحله گروهی صعود کنیم و به دور نیمه‌نهایی برسیم. الدحیل باشگاهی بزرگ است و همیشه می‌خواهیم مقابل بهترین‌ها بجنگیم.

بازیکن الدحیل در مورد هزینه هنگفت باشگاه‌های عربستانی عنوان کرد: در نهایت ۱۱ بازیکن در مقابل ۱۱ بازیکن بازی می‌کنند. بازی مقابل پرسپولیس در این فضا از دیدار با النصر خیلی سخت‌تر بود. النصر هم بسیار خوب است و صدرنشین گروه محسوب می‌شود، اما در فوتبال ۱۱ بازیکن از هر تیم در مقابل هم بازی می‌کنند. شاید باشگاهی پول زیادی خرج کند، اما در زمین پیروز نشود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.