بازیکنان منچستریونایتد به نظر می‌رسد نسبت به ادامه همکاری با سرمربی هلندی خود دچار تردید شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عملکرد پرفراز و نشیب منچستریونایتد در فصل جاری با شکست یک بر صفر شنبه شب این تیم مقابل نیوکاسل در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس ادامه پیدا کرد؛ این در حالی است که شاگردان اریک تن‌هاخ پیش از این بازی در دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هم نتوانستند برتری ۳ بر یک خود مقابل گالاتاسرای را حفظ کنند و در نهایت مقابل میزبان خود تن به تساوی ۳-۳ دادند تا امیدهای‌شان برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها کمرنگ شود. اوضاع در پشت‌ صحنه هم تعریفی ندارد و به نظر می‌رسد تن‌هاخ جایگاهش در رختکن منچستریونایتد را از دست داده است.

روزنامه «منچستر ایونینگ نیوز» انگلیس خبر داد؛ بازیکنان و برخی از اعضای کادر فنی منچستریونایتد اعتماد خود به اریک تن‌هاخ را از دست داده‌اند. یک منبع در باشگاه منجستریونایتد به این روزنامه گفته است که وضعیت این تیم بسیار بد است، برخی از بازیکنان ارشد منچستریونایتد نسبت به وضعیت باشگاه ابراز نگرانی کرده‌اند، این در حالی است که برخی بازیکنان باتجربه این تیم هم از خریدهای اریک تن‌هاخ مات و مبهوت مانده‌اند و به ویژه خرید راسموس هویلون، میسون ماونت، ووت وخورشت و آنتونی را زیرسؤال برده‌اند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ چندین بازیکن، اریک تن‌هاخ را به دلیل شباهت سطح بازی منچستریونایتد در باخت‌ها سرزنش می‌کنند. بازیکنان منچستریونایتد مشخصاً از تغییر تاکتیک ناگهانی این سرمربی هلندی در شکست خانگی ۳ بر یک مقابل برایتون در ماه سپتامبر شگفت‌زده شده‌ بودند. همچنین در میان مدیران باشگاه منچستریونایتد نگرانی‌هایی وجود دارد که برخی از بازیکنان بی‌انگیزه هستند. آنتونی مارسیال یکی از این بازیکنان است که به اندازه کافی به منچستریونایتد برای رسیدن به موفقیت کمکی نکرده، این در حالی است که نگرانی‌های روزافزونی بابت فرم ضعیف مارکوس رشفورد در این فصل هم وجود دارد.

اخیراً رسانه‌های اسپانیایی از جمله برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگیتو» و شبکه رادیویی «کوپه» خبر داده بودند که کارلو آنچلوتی پیشنهادی از منچستریونایتد روی میز دارد و مدیران این باشگاه لیگ برتری، مربی ایتالیایی رئال مادرید را به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های خود در صورت نیاز برای ایجاد تغییر در کادر فنی این تیم مدنظر دارند و در این راستا واسطه‌های منچستریونایتد با کارلتو تماس‌ گرفته‌اند تا از در دسترس بودن او مطلع شوند.

منچستریونایتد در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس است و با آرسنال صدرنشین ۹ امتیاز اختلاف دارد. در سوی دیگر شاگردان تن‌هاخ در حال حاضر با ۴ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی گروه A لیگ قهرمانان اروپا هستند و برای صعود از این گروه به پیروزی مقابل بایرن مونیخ و تساوی کپنهاگن و گالاتاسرای در بازی همزمان نیاز دارند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.