هافبک انگلیسی تیم فوتبال رئال مادرید پس از کسب جایزه پسر طلایی از فوق‌ستاره پیشین بارسلونا تمجید ویژه‌ای کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال اروپا، شب گذشته (دوشنبه) طبق روال هر سال به میزبانی نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا و در شهر تورین برگزار شد و جود بلینگام هافبک ۲۰ ساله رئال مادرید که شروع خوبی با این تیم در فصل جاری داشته، جایزه «پسر طلایی» را به عنوان بهترین بازیکن زیر ۲۱ سال شاغل در فوتبال اروپا دریافت کرد. این هافبک انگلیسی همچنین جایزه دیگری با عنوان «وب پسر طلایی» را به خود اختصاص داد که با آرای ۳ میلیون هوادار و مخاطب آنلاین انتخاب می‌شود و به نوعی بهترین بازیکن از دید هواداران است.

بلینگام در این مراسم گفت: خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که جایزه پسر طلایی اروپا را دریافت کردم. راز موفقیت من مسئولیت‌پذیری است که از کودکی و از همان زمان حضورم در آکادمی داشته‌ام. من مسئولیت‌پذیری را دوست دارم. می‌خواهم هر روز بهتر شوم و به رئال مادرید کمک کنم و در حال حاضر روی این مورد تمرکز کرده‌ام. من خوش‌شانس بوده‌ام که از همان زمان شروع فوتبال حرفه‌ای‌ام در کنار فوتبالیست‌های فوق‌العاده‌ای بازی کرده‌ام و از هر یک از آنها تکنیک‌های کوچکی دزدیده‌ام. قدردان همه افرادی هستم که در این مسیر با آنها ملاقات کرده‌ام و به من کمک کرده‌اند تا به نقطه‌ای که اکنون در آن هستم، برسم.

هافبک رئال مادرید همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا صحبتی درباره کسب هشتمین توپ طلا توسط لیونل مسی دارید؟»، اظهار داشت: این روند بدی نیست، درست است؟ مسی اسطوره‌ای بزرگ و یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال است، بنابراین حضور در بین نامزدهای کسب توپ طلای ۲۰۲۳ افتخار بزرگی برای من بود.

بلینگام در اولین فصل حضورش در رئال مادرید شروعی استثنایی داشته و در ۱۷ بازی برای کهکشانی‌ها موفق به ثمر رساندن ۱۵ گل و ثبت ۴ پاس‌گل برای هم‌تیمی‌هایش شده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.