مدافع اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید تا پایان سال جاری نمی‌تواند هم‌تیمی‌هایش را در مسابقات مختلف همراهی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید آخرین وضعیت مصدومیت دنی کارواخال که در جریان برتری ۲ بر صفر شنبه شب این تیم مقابل گرانادا در هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا دچار آسیب‌دیدگی شد را تشریح کرد. کارلو آنچلوتی پس از این بازی درباره تعویض کردن مدافع اسپانیایی‌اش در شروع نیمه دوم و فرستادن لوکاس واسکز به جای او به زمین گفته بود که کارواخال دچار خستگی عضلانی شده و روز یکشنبه وضعیت دقیق او مشخص خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دنی کارواخال از ناحیه عضله سولئوس (ماهیچه نعلی که زیر ماهیچه دوقلوی ساق پا قرار دارد) پای چپ آسیب دیده است. این باشگاه اسپانیایی مدت زمان دوری این مدافع ۳۱ ساله را اعلام نکرد اما شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا از دوری ۳ تا ۴ هفته‌ای این بازیکن از میادین فوتبال خبر داد و این بدین معنی است که او در سال جاری میلادی دیگر نمی‌تواند کهکشانی‌ها را همراهمی کند. انتظار می‌رود کارواخال به بازی سوپرجام اسپانیا برسد.

کارلو آنچلوتی که در حال حاضر کورتوا، میلیتائو، کارواخال، کاماوینگا، چوامنی، وینیسیوس جونیور و آردا گولر را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد، حالا باید شاگردانش را برای بازی شنبه شب با رئال بتیس در رقابت‌های لالیگا آماده کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.