ستاره انگلیسی تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید که زیر نظر سرمربی ایتالیایی‌اش همه چیز به جز یک مورد بر وفق مراد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم تحویل جایزه پسر طلایی اروپا (Golden Boy) که نشریه توتواسپورت ایتالیا بانی آن است، امشب (دوشنبه) در شهر تورین برگزار و این جایزه به جود بلینگام ستاره انگلیسی رئال مادرید اهدا می‌شود. به همین بهانه نشریه توتواسپورت مصاحبه‌ای با بلینگام انجام داده است و در آن ستاره سابق بوروسیا دورتموند اعتراف کرد که با همه درخششی که در این فصل داشته هنوز در یک مورد نتوانسته انتظارات سرمربی‌اش کارلو آنچلوتی را برآورده کند.

بلینگام که از ابتدای فصل تا الان در ۱۷ بازی‌اش برای رئال مادرید ۱۵ گل زده است، گفت: من با خودم عهد کرده بودم که با سختکوشی و تلاش توانایی‌هایم را ثابت کنم اما بابت عملکردی که تا الان داشته‌ام باید سرمربی کارلو آنچلوتی را تحسین کرد؛ چون او پستی مناسب را برای من انتخاب کرد و به من آزادی عمل بیشتری داد؛ نتیجه‌اش هم این شد که من الان در اوج هستم. با این حال در یک مورد من او را ناامید کرده‌ام. اینکه هنوز نمی‌توانم به زبان اسپانیایی صحبت کنم. متأسفم اما برای یادگیری این زبان موانعی سر راهم قرار گرفت که انتظارش را نداشتم. اعتراف می‌کنم یادگیری اسپانیایی برایم سخت است اما قول می‌دهم که تمام تلاشم را انجام دهم.

بلینگام درباره بردن جایزه پسر طلایی هم اظهار داشت: فوق‌العاده است. این یک دستاورد خارق‌العاده است و از این بابت خوشحالم و از همه آنهایی که به من رأی دادند تشکر می‌کنم. من بعد از وین رونی که یک الگوهایم بود و رحیم استرلینگ سومین بازیکن انگلیسی هستم که این جایزه را می‌برد و می‌خواهم آن را به هم‌تیمی‌ها، مربیانم، آنچلوتی، رئیس باشگاه، خانواده‌ام، مادر، پدر، برادر کوچکتر و تمام دوستانی که مرا با پیام‌های تبریک‌شان بمباران کردند، تقدیم کنم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.