یک رسانه قطری بر اهمیت بالای دیدار الدحیل و پرسپولیس برای سرمربی الدحیل تاکید کرد و گفت: سرمربی الدحیل می خواهد با پیروزی به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا پایان دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا شامگاه سه شنبه از ساعت ۱۹:۳۰ تیم فوتبال پرسپولیس میزبان «الدحیل» قطر خواهد بود. پیروزی در این مسابقه برای شاگردان یحیی گل‌محمدی حیاتی است و برای اینکه بتوانند شانسی برای صعود به مرحله حذفی داشته باشند باید ۳ امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کنند. البته صعود پرسپولیس به دیدارهایی که در روز دوشنبه برگزار می‌شود هم بستگی دارد و این تیم نیم نگاهی به این نتایج دارد.

از سوی دیگر تیم فوتبال «الدحیل» در این فصل نتوانسته است نتایج قابل قبولی کسب کند، حذف زودهنگامی از این مسابقات داشت و همین مساله باعث شده است بازیکنان الدحیل بخواهند از آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا نهایت استفاده را ببرند و با یک برد به کار خود در آسیا پایان دهند.

پایگاه خبری «وکالة الأنباء» قطر در یادداشتی به این مسابقه پرداخته است و بر انگیزه بالای «الدحیل» برای کسب نتیجه در این مسابقه تاکید کرده است.

این رسانه قطری در این خصوص نوشته است: «الدحیل» در یک دهه اخیر هرگز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست نداده است و اکنون که شانسی برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی ندارد می‌خواهد با یک پیروزی مقابل پرسپولیس به کار خود در این مسابقات پایان دهد و علاوه بر ارائه یک دیدار اخلاقی و حیثیتی، به رده دوم گروه برسد.

این خبرگزاری همچنین ضمن اشاره به اینکه این مسابقه چهارمین دیداری است که «کریستوف گالتیه» هدایت «الدحیل» در لیگ قهرمانان آسیا را برعهده دارد، نوشته است: «گالتیه» علیرغم غیبت تعدادی از ستارگان خود مانند «فیلیپ کوتینیو» و «ابراهیما دیالو» امیدوار است با یک برد به کار خود در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا پایان دهد و شکست یک بر صفر در دیدار خانگی مقابل پرسپولیس را جبران کند.

«گالتیه» سرمربی فرانسوی، در اکتبر گذشته هدایت «الدحیل» را برعهده گرفت و جانشین «هرنان کرسپو» آرژانتینی شد که اکنون روی نیمکت «العین» امارات نشسته است.

دیدار رفت دو تیم پرسپولیس و الدحیل با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. با این نتیجه بود که سرمربی الدحیل اخراج شد و امیدهای این تیم برای صعود کمرنگ شد

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.