سرمربی تیم فوتبال اینتر از پیروزی قاطع تیمش در خانه ناپولی ابراز رضایت کرد اما به شاگردانش هشدار داد که برای قهرمانی هنوز راهی طولانی در پیش دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته چهاردهم سری A ایتالیا موفق شدند در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا به برتری ۳ بر صفر مقابل ناپولی برسند و صدر جدول رده‌بندی را از یوونتوس پس بگیرند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: ما نیمه اول را خیلی خوب شروع کردیم و گل تورام به خاطر یک آفساید خیلی ریز، مردود اعلام شد. ناپولی قهرمان ایتالیا است و ما روی موقعیت پولیتانو (مهاجم ناپولی) و مهارهایی که یان زومر داشت، ریسک‌هایی کردیم اما در نهایت ما شایسته کسب این برد بودیم، به همین خاطر پس از سوت پایان بازی تک‌تک بازیکنانم را در آغوش گرفتم.

وی افزود: این پنجمین بازی خارج از خانه ما در ۶ بازی اخیر و سومین بازی خارج از خانه‌مان در یک هفته اخیر بود و به همین خاطر به چنین عملکردی نیاز داشتیم. وقتی هم ۲ بر صفر در این بازی پیش افتادیم، به طور کامل بر بازی کنترل پیدا کردیم. پیروزی اینچنینی در ناپل رضایت‌بخش است اما می‌دانیم که تازه در هفته چهاردهم سری A ایتالیا هستیم و هنوز راه طولانی در پیش داریم.

سرمربی ایتالیایی اینتر صحبت‌های خود را اینطور نشان داد: این نمایش قدرت و روحیه تیمی از جانب بازیکنانی اصلی و آنهایی که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمدند، بود. وقتی به ناپل می‌آیید، باید انتظار روبه‌رو شدن با مشکلاتی را داشته باشید. ما اما به شیوه‌ای خاص برای این بازی آماده شده بودیم تا بتوانیم توسط بال‌های خود به بال‌های کناری آنها فشار بیاوریم چون هر چه بیشتر ناپولی را از محوطه جریمه خود دور نگه دارید، بهتر است. تنها زمانی که در این بازی واقعاً به دردسر افتادیم، زمانی بود که خیلی در لاک دفاعی فرو رفتیم.

اینتر با ثبت یازدهمین برد خود در ۱۴ بازی اولش در رقابت‌های فصل جاری سری A ایتالیا، ۳۵ امتیازی شد و صدر جدول رده‌بندی را از یوونتوس ۳۳ امتیازی پس گرفت. بازی بعدی شاگردان سیمونه اینزاگی شنبه هفته پیش‌رو در ورزشگاه سن‌سیرو مقابل اودینزه خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.