دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر طبق برنامه مشخص از پیش تعیین شده در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آلودگی هوای شهر تهران باعث تعطیلی مدارس در سطح پایتخت شده است تا برگزاری بازی پرسپولیس و الدحیل قطر در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

دو تیم در حالی ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه هفته جاری به مصاف یکدیگر خواهند رفت که ناظر بازی ظهر امروز وارد تهران شده و با استعلام اولیه از سایت‌های معتبر جهانی در خصوص پیش بینی آب و هوای شهر تهران نظر اولیه خود مبنی بر برگزاری قطعی بازی را اعلام کرده است.

تمرین دو تیم نیز طبق برنامه از پیش تعیین شده فردا دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود تا همه چیز طبق قرار قبلی باشد. سرخپوشان پایتخت در حالی به مصاف الدحیل خواهند رفت که برای افزایش شانس صعود خود به به عنوان یکی از سه تیم برتر رده دوم از منطقه غرب نیاز به کسب پیروزی مقابل الدحیل دارند تا در یک شانزدهم حضور داشته باشند. این تیم هم اکنون با ۸ امتیاز رتبه دوم گروه E را در اختیار دارد. همچنین النصر عربستان با ۱۳ امتیاز صعود خود به دور بعدی را قطعی کرده است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.