مدیرعامل باشگاه نساجی معتقد است رقم بودجه اسمی و رسمی یکی از باشگاه‌های لیگ برتری تفاوت ۴۰۰ میلیارد تومانی دارد!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، صادق درودگر بعد از پیروزی ۲ بر صفر نساجی مقابل مومبای سیتی هند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: وقتی تیم ما تحت فشار بود و صحبت‌هایی مطرح شد که تغییراتی اتفاق بیفتد من در مورد یکسری هواداران صحبت کردم. احساسم این است که نباید آن صحبت را مطرح می‌کردم. از هواداران خوب تیم نساجی قائمشهر و مردم مازندران باید عذرخواهی کنم. اصلاً هدفم و قصدم اهانت به آنها نبود چون آنها ثابت شده هستند. آن روز روی من فشار بود و الان وقت آن است که پوزش بطلبم.

وی افزود: در بازی امروز نساجی، بازیکنان جوان بازی کردند و آقای رحمتی که سرمربی تیم هستند قصد دارند به جوانان فرصت بدهند. جوانان تیم هم مشغول اثبات خودشان هستند. شما سام دلیری، مرصاد سیفی و... را می‌بینید خودشان را در بازی اثبات می‌کنند. کلاً این بچه‌ها تنه به تنه بازیکنان بزرگ ما می‌زنند. فکر می‌کنم آینده متعلق به اینهاست و آقای رحمتی هم به آنها بها می‌دهد. در بازی تدارکاتی خوبی که با پرسپولیس داشتیم به آنها میدان داد. حرکتی که رحمتی شروع کرده برای پایان این فصل و فصل بعد باشگاه را بیمه کند.

مدیرعامل باشگاه نساجی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود تاکید بر کیفیت مربی و بازیکنان خارجی نساجی، نتوانستند بازدهی خوبی داشته باشند، گفت: بازیکن خارجی ما اینگونه نبود که خوب نباشد. هر کدام از اینها در تیم خودشان بازیکن بزرگی بودند. علا عباس بازیکن ملی بوده است. نونو فصل گذشته ۲۳ بازی انجام داده ولی احساسم این است که یکسری شرایط برای بازیکن خارجی به وجود می‌آید که باید با شرایط کشور ما خودشان را انطباق بدهند.

درودگر یادآور شد: بازیکنی که در تهران تمرین و در شهرستان بازی می‌کند و شرایط روحی- روانی‌‌اش با ما سازگار نیست ممکن است بعضی مواقع نتواند به ما کمک کند. در حال حاضر ۹ هفته گذشته و هنوز فرصت داریم. بازی تدارکاتی که داشتیم نونو به شدت خوب بازی کرد و آقای رحمتی از او در چند پست استفاده کرد. حالا اگر الان از او یا علا عباس استفاده نشده و بازی نکردند یکسری دلایل وجود دارد که ما سر تمرین نبودیم و اطلاع نداریم. مربی تیم بهتر از ما خبر دارد و رحمتی از حضور این بازیکنان استقبال می‌کند و نارضایتی نداشته است. حتی در بازی قبل شما دیدید که نونو خیلی خوب بازی کرد.

«رحمتی گفته با پایان لیگ قهرمانان شرایط نساجی در لیگ بهتر خواهد شد. آیا به او این فرصت داده خواهد شد؟» درودگر در واکنش به این جمله عنوان کرد: ان‌شاءالله. هیچ اتفاقی نیفتاده است. نساجی برای اولین بار در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرده و رقابت‌های لیگ ما هم فشرده بوده است. تیم ما مانند تیم‌های اسمی ۳۲۵ میلیاردی و رسمی ۷۲۵ میلیاردی نیست.

وی در پاسخ به این جمله که «شما مشخصات کامل را می‌دانید نام باشگاه را هم اعلام کنید»، گفت: شما بهتر می‌دانید. اسم هیچ تیمی را نمی‌آورم.

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ در مورد اینکه آیا شفافیت بیشتر از سوی سازمان لیگ به جای این صحبت‌ها گره‌گشای کار نیست، گفت: سازمان لیگ، کارگروه، کمیته انضباطی، کمیته تعیین وضعیت و فدراسیون فوتبال هر کدام کار خودشان را انجام می‌دهند. سازمان بازرسی هم کار خودش را دنبال می‌کند. قطع به یقین اطلاعاتی بیرون خواهد آمد ولی آنچه مسلم است شرایط اسمی ما با شرایط رسمی‌مان متفاوت است. یعنی ما یکسری تیم داریم که اصلاً بر کسی پوشیده نیست که بودجه اسمی و رسمی‌شان متفاوت است. چه کسی اینجا شک دارد؟

وی ادامه داد: هر حرفی که اینجا می‌زنم بار حقوقی دارد و باید مستندات قانونی ارائه کنم. به عنوان کسی که کمی در این حوزه تجربه دارم، می‌دانم که نباید اسم هیچ تیمی را بیاورم. واقعیت این است که ما به شدت رعایت قانون را انجام دادیم و آقای حدادیان به شدت برای این تیم از جان مایه گذاشتند. ایشان برای سفری رفته بودند و با هم در ارتباط بودیم. بیزنس او آنقدر بزرگ نیست که دار و ندار همه کارمندانش را فدای این فوتبال کند. این امکان‌پذیر نیست.

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: این چیزی نیست که فقط مردم و هواداران نساجی این را بخواهند ما، آقای حدادی و رحمتی هم همین را می‌خواهیم. بارها از مسئولین محترم تقاضا کردیم یک زمین در اختیار ما قرار بدهند تا ما آن را برای تمرینات آماده کنیم. امیدوارم این کار حل شود. به هر حال تیم ملوان در یک زمینی(حسن رود) تمرین می‌کند که شاید کیفیت آنچنانی نداشته باشد اما دل‌شان با مردم است. یعنی بازیکنان از زمین تمرین که بیرون می‌آیند مردم کنارشان هستند. یعنی اگر یک بازی باخت بدهند بقال سرکوچه، سوپر مارکت و لباس فروشی یعنی همه شهر آنها را مورد سوال و مواخذه قرار می‌دهند. قائمشهر هم همینطور است. فکر می‌کنم آینده و موفقیت فوتبال قائمشهر زمانی تضمین می‌شود که مانند گذشته مسابقات و تمریناتش در یک شهر برگزار شود.

درودگر درباره استقبال کم هواداران نساجی از بازی این تیم مقابل مومبای سیتی گفت: سخت است که در این سرما به ورزشگاه بیایید و انگیزه نباشد. این حق را باید به هواداران بدهیم. یک تعدادی از هواداران محترم ما امروز بلیت خریدند و به ورزشگاه آمدند قطعاً از همه آنها به نحو شایسته‌ای در صفحه باشگاه تقدیر می‌کنیم. کار آنها خیلی قابل تقدیر است که در چنین شرایطی به ورزشگاه آمدند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.