مدافع سابق منچستریونایتد فاش کرد که ستاره آرژانتینی حال حاضر این تیم، به جای طرفداری از لیونل مسی، طرفدار جدی کریستیانو رونالدو است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گل زیبایی که آلخاندرو گارناچو در پیروزی اخیر منچستریونایتد مقابل اورتون با ضربه قیچی برگردان به ثمر رساند، سر و صدای زیادی در لیگ برتر جزیره به راه انداخت و خیلی‌ها درباره‌اش حرف زدند.

یکی از آنها هم ریو فردیناند ستاره سابق شیاطین سرخ بود که در گفت‌و‌گو با پادکست «Vibe with Five» اعتراف جالبی درباره‌اش انجام داد.

او در مقایسه گل گارناچو با گلی که در دوران بازیگری خودش، هم‌تیمی‌ سابق او وین رونی با ضربه قیچی برگردان به منچسترسیتی زد، اظهار داشت: گل گارناچو حیرت‌انگیز و جنون‌آمیز بود. مرا ببخش وازا (لقب وین رونی) اما گل گارناچو بهتر از گل تو بود، چون فاصله‌اش از دروازه بیشتر و زاویه‌اش هم بسته بود.

فردیناند سپس اعتراف جالب دیگری درباره گارناچو انجام داد و اعتراف کرد که او طرفدار سرسخت رونالدو است و حتی او را به هموطنش لیونل مسی ترجیح می‌دهد.

مدافع انگلیسی درباره گارناچو که بعد از گل زیبایش به سبک رونالدو هم شادی کرد، گفت: یک بار گارناچو به من گفت که مسی در شبکه‌های اجتماعی او را آنفالو کرده است. البته برایش مهم نبود چون گفت «من کریستیانو رونالدویی‌ام. بهترین بازیکن تمام ادوار؟ کریستیانو». او حتی زمانی که در اردوی تیم ملی آرژانتین باشد هم این را می‌گوید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.