هافبک تیم فوتبال صنعت نفت ابراز امیدواری کرد، طلسم پیروز نشدن‌های این تیم در دیدارهای خانگی در مسابقه پیش رو شکسته شود.

رحیم آلبوغبیش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان اظهار داشت: این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت و در زمین حریف محکوم به برد بودیم. مقابل هوادار هم نباید شکست می‌خوردیم و دو پنالتی ما گرفته نشد. متأسفانه در بازی با پرسپولیس نیز بابت داوری ضرر کردیم. در بازی‌های گذشته خیلی بدشانس بودیم، ولی خدا را شکر که در این بازی بدشانسی نیاوردیم و روی برنامه‌مان که استفاده از تاکتیک دفاع - ضدحمله بود، مس را بردیم.

وی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند و خوشحالی خاص بازیکنان صنعت نفت تصریح کرد: من به همراه شریعت‌زاده و رضا امانی قرار گذاشته بودیم اگر گل بزنیم این خوشحالی را انجام بدهیم. البته منتظر بودیم شریعت‌زاده گل بزند، ولی انگار این قسمت من بود که دروازه حریف را باز کنم. گلی که زدم شبیه به گلی بود که روزبه چشمی در جام جهانی به ولز زد و آن را به عبدالله ویسی تقدیم می‌کنم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت در پایان یادآور شد: متأسفانه در لیگ امسال هنوز در خانه بردی را تجربه نکردیم و امیدوارم این طلسم در بازی بعدی شکسته شود. ما در دو بازی پیاپی در خانه بازی می‌کنیم و اگر شش امتیاز را بگیریم می‌توانیم به میانه جدول برسیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.