سرمربی رئال مادرید پیشنهادی از سوی باشگاه منچستریونایتد دریافت کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حدود یک ماه پیش بود که برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگیتو» اسپانیا خبر داد که مدیران باشگاه منچستریونایتد، کارلو آنچلوتی را به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های خود در صورت نیاز برای ایجاد تغییر در کادر فنی این تیم مدنظر دارند و در این راستا واسطه‌های منچستریونایتد با سرمربی ایتالیایی رئال مادرید تماس‌ گرفته‌اند تا از در دسترس بودن او مطلع شوند.

حالا شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا ضمن تأیید این خبر گزارش می‌دهد که کارلو آنچلوتی پیشنهادی از منچستریونایتد روی میز دارد، این در حالی است که باشگاه رئال مادرید هنوز مذاکره‌ای با او برسر تمدید قراراد نداشته است. این مربی ایتالیایی اما بر این باور است که باشگاه رئال مادرید تا پیش از پایان سال جاری میلادی به او پیشنهاد تمدید قرارداد خواهد داد، برای همین پیش از هرگونه تصمیم‌گیری می‌خواهد از این بابت مطمئن شود.

منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد هم خبر می‌دهند که دو هفته پیش مذاکراتی پنهانی بین باشگاه منجستریونایتد و کارلو آنچلوتی انجام شده است و مدیران باشگاه منچستریونایتد این مربی ایتالیایی را به عنوان گزینه جانشینی اریک تن‌هاخ در صورتی که اوضاع برای این تیم در این فصل به خوبی پیش نرود، در نظر دارند. قرارداد فعلی کارلتو در پایان فصل جاری منقضی می‌شود و گفته می‌شود کنفدراسیون فوتبال برزیل هم علاقه‌مند به استخدام او برای تیم ملی برزیل است.

منچستریونایتد که فصل را پرفراز و نشیب آغاز کرد، در چند بازی اخیر بهتر عمل کرده و همین باعث شده تا شاگردان اریک تن‌هاخ در لیگ برتر انگلیس کمی اوضاع خود را سر و سامان ببخشند، اما شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان اروپا ضعیف عمل کرده‌اند و فردا شب (چهار‌شنبه) در مرحله گروهی این رقابت‌ها در حالی در خانه گالاتاسرای به میدان خواهند رفت که برای زنده نگه داشتن امیدهای خود برای صعود نیاز مبرم به کسب پیروزی دارند.

منچستریونایتد در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس است و با آرسنال صدرنشین ۶ امتیاز اختلاف دارد. در سوی دیگر شاگردان تن‌هاخ در حال حاضر با ۳ امتیاز در قعر جدول رده‌بندی گروه A لیگ قهرمانان اروپا هستند و بالای سر خود بایرن ۱۲ امتیازی، کپنهاگن ۴ امتیازی و گالاتاسرای ۴ امتیازی را می‌بینند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.