مصدومیت ستاره پرتغالی النصر عربستان در برخورد با دروازه بان پرسپولیس باعث نگرانی گسترده هواداران این تیم شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، کریستیانو رونالدو کاپیتان ملی پوش النصر عربستان در جریان دیدار با پرسپولیس دچار مصدومیت از ناحیه گردن شد. او در نیمه دوم با علیرضا بیرانوند برخورد داشت تا هنگام فرود روی چمن ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض دچار آسیب از ناحیه گردن شود. همین امر باعث تعویض رونالدو در دقیقه ۷۸ شد تا بدون معطلی مورد معاینه تیم پزشکی قرار بگیرد.

«ثامر الشهرانی» فیزیوتراپیست النصر با توجه به احتمال غیبت وی در بازی‌های آتی النصر، در پستی در حساب رسمی خود در شبکه ایکس اعلام کرد که تشخیص نهایی در صورت وجود ثابت شود که مصدومیت رونالدو فقط عضلانی است، پس این بازیکن در دیدار با الهلال غایب نخواهد بود.

روزنامه الریاضیه نیز به نقل از پزشک النصر اعلام کرد مصدومیت رونالدو مربوط به کبودی متوسط در بخشی از ناحیه گردن است که قابل رفع تا بازی حساس آنها با الهلال عربستان در لیگ روشن فوتبال عربستان است.

شایان ذکر است بیرانوند نیز در پستی جداگانه در صفحه شخصی خود نسبت به مصدومیتی که برای رونالدو ایجاد کرد برایش آرزوی سلامتی کرده بود.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان با تساوی بدون گل در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا همراه بود تا النصر به عنوان تیم نخست به مرحله بعدی صعود کند و پرسپولیس نیز همچنان شانس صعود داشته باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.