روزنامه ورزشی عربستان به بررسی نتیجه تساوی در دیدار آسیایی تیم‌های فوتبال النصر ریاض و پرسپولیس ایران پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال النصر و پرسپولیش شب گذشته در بازی دور پنجم گروه E لیگ قهرمانان آسیا در ریاض به تساوی بدون گل رسیدند و به ترتیب با ۱۳ و ۸ امتیاز رتبه‌های اول و دوم جدول را حفظ کردند. البته النصر صعود خود را به مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان قطعی کرده است.

روزنامه الریاضیه عربستان در توصیف این بازی نوشت: در همان شروع بازی هیجان ایجاد شد و داور چینی یک ضربه پنالتی پس از تکل سروش رفیعی روی کریستیانو رونالدو اعلام کرد. البته مهاجم پرتغالی به داور گفت هیچ خطایی روی او رخ نداد و ۳ دقیقه بعد پس از بررسی صحنه توسط سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) تصمیم اولیه پنالتی لغو شد.

النصر سپس به حمله‌های خود برای رسیدن به گل ادامه داد اما دفاع پرسپولیس سازمان‌یافته بود. از سویی اخراج علی لاگامی در دقیقه ۱۷ به دلیل خطای خشونت‌آمیز روی بازیکن پرسپولیس به لوئیس کاسترو (سرمربی پرتغالی النصر) شوک وارد کرد. کاسترو مجبور شد با کنار گذ اشتن سامی النجعی، محمد آل‌فتیل را به بازی بگیرد تا مرکز خط دفاعی را پوشش دهد. در نهایت نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.

بر اساس این گزارش؛ نیمه دوم با برتری محسوس بازیکنان پرسپولیس آغاز شد و النصر عقب‌نشینی کرد. فقط در یک ضدحمله بهترین فرصت نصیب رونالدو شد اما ضربه او از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. کاسترو برای احیای خط حمله النصر در دقیقه ۷۷ رونالدو را بیرون کشید و محمد مران را به بازی فراخواند. داور چینی در پایان ۶ دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت اما گلی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.