بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که تیمش مقابل تیم پرستاره النصر خوب کار کرده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریاض، شهاب زاهدی بعد از تساوی بدون گل پرسپولیس ایران مقابل النصر عربستان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳، گفت: واقعاً حیف شد چون ما خیلی تلاش کردیم؛ ولی فوتبال همین است. همه و همه، حتی کسانی که کوچکترین مسئولیتی در باشگاه دارند بیشترین تلاش‌شان را کردند و کنار ما بودند. منظورم کسانی که اینجا حضور داشتند. فوتبال است و در حال حاضر با جایگاهی که در جدول داریم، خیلی امیدواریم.

وی در پاسخ به خبرنگاری که اعلام کرد پرسپولیس برای تضمین صعودش باید الدحیل را شکست بدهد، گفت: منتظر هواداران‌مان هستیم تا با همه توان مقابل الدحیل ظاهر شویم و به همه نشان دهیم که قدرت واقعی پرسپولیس چقدر است.

بازیکن پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود اخراج یک بازیکن النصر و موقعیت‌های خوب گلزنی سرخپوشان، توپ‌ها به گل نرفت، گفت: طبیعی است. شما جلوی هر تیمی در زمین حریف بازی داشته باشید این فشار وجود دارد. بعد از گذشت دقایقی از بازی فشار حریف کمتر شد. حتی وقتی که النصر یازده نفره شد ما خیلی خوب پاس به هم می‌دادیم و جلوی تیمی که این همه ستاره دارد، خیلی خوب کار کردیم.

زاهدی در واکنش به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر فشار زیاد روی خط حمله پرسپولیس بعد چند هفته ناکامی در گلزنی، گفت: این فشار در تیم بزرگ پرسپولیس که بهترین تیم ایران است، طبیعی است. این موضوع را به فال نیک می‌گیرم و تلاشم را بیشتر می‌کنم. امیدوارم شرایط روز به روز بهتر شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.