نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ با برتری ملی‌پوشان ایران همراه بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ در ورزشگاه اختصاصی بنیادکار تاشکند به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه‌نویی به پایان رسید. رامین رضاییان (۱۴) و سردار آزمون (۳۸) زننده گل‌های ایران در این بازی بودند.

ترکیب ازبکستان: اوتکیر یوسوپوف، هوجیاکبار آلیجونوف، فاروح سایفیف، روستم آشورماتوف، اوتابک شوکوروف، اودلیبک هامروبکوف، جلولیدین ماشاریپوف، اوستون اورونوف، الدور شومورودوف، اومار اشمورودوف و هوسنیدین آلیکولوف.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، مهدی ترابی، سعید عزت‌اللهی، محمد محبی، سامان قدوس (۴۳ - علی کریمی)، مهدی طارمی و سردار آزمون.

داور: محمد عبدالله محمد از امارات

دقیقه ۳: هوسنیدین آلیکولوف با خطا روی میلاد محمدی اولین بازیکنی بود که با کارت زرد داور روبه‌رو شد.

دقیقه ۸: مهدی طارمی در محوطه جریمه ازبکستان در برخورد با دروازه‌بان حریف روی زمین افتاد، ولی داور اماراتی اعتقادی به پنالتی نداشت.

.

دقیقه ۱۴: پاسکاری عالی بازیکنان و پاس دیدنی سردار آزمون به رامین رضاییان رسید و این بازیکن از زاویه بسته موفق شد دروازه ازبکستان را باز کند.

.

دقیقه ۳۸: سامان قدوس به خوبی از بازیکن ازبکستان توپ‌ربایی کرد و آن را به سردار آزمون رساند تا مهاجم ایران گل دوم را به ثمر برساند.

.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.