پزشکان باشگاه میلان کادر فنی این تیم از استفاده از ستاره پرتغالی‌ تیم برابر بازی حساس مقابل دورتموند ناامید کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری کالچومرکاتو، صرفنظر از یک شگفتی‌ بزرگ، تیم فوتبال میلان باید بدون ستاره پرتغالی خود رافائل لیائو به مصاف بوروسیا دورتموند برود، دیداری حساس که نتیجه آن سرنوشت دو تیم برای صعود از گروه F لیگ قهرمانان اروپا را تعیین خواهد کرد.

بعد از گذشت چهار هفته از مرحله گروهی، روسونری اکنون با ۵ امتیاز در رده چهارم گروه F قرار دارد که یکی کمتر از پاری‌سن‌ژرمن رده دومی و دو امتیاز کمتر از دورتموند صدرنشین است. به این ترتیب هنوز هر سه تیم شانس صعود دارند اما مسیر میلان برای صعود سخت‌تر است، چرا که این تیم محکوم به کسب پیروزی است.

لیائو در پیروزی میلان مقابل پاری‌سن‌ژرمن در هفته چهارم نقشی کلیدی داشت اما در آخرین بازی روسونری قبل از شروع بازی‌های ملی که با تساوی ۲-۲ برابر لچه همراه شد، او تنها پس از ۱۰ دقیقه آسیب دید و مجبور به ترک میدان شد. آسیب‌دیدگی لیائو از ناحیه همستریگ بوده و به همین دلیل نتوانست به اردوی تیم ملی پرتغالی برای دو دور پایانی مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۴ نیز ملحق شود.

طبق گزارش کالچو مرکاتو؛ کادر پزشکی باشگاه میلان به کادر فنی آن اعلام کرده که روند ریکاوری لیائو مطابق انتظار پیش نرفته است و به این ترتیب او نمی‌تواند در بازی حساس قرمزومشکی‌پوشان مقابل دورتموند که سه‌شنبه هفته آینده در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار می‌شود، به میدان برود.

در همین حال اما خبرهای خوبی هم از کادر پزشکی باشگاه به مربیان تیم رسیده است از جمله اینکه دیگر بازیکن مصدوم تیم، روبن لوفتوس چیک آماده بازگشت به میادین شده است و شانس بازی مقابل دورتموند را دارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.