باشگاه منچستریونایتد پس از اعلام جدایی ریچارد آرنولد، قصد دارد مدیر ورزشی خود را هم تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد که اخیراً اعلام کرد ریچارد آرنولد در پایان ماه دسامبر (پایان سال جاری میلادی) از سمت مدیر اجرایی این باشگاه کنار خواهد رفت، حالا قصد دارد مدیر ورزشی جدیدی را منصوب کند. بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «منچستر ایونینگ نیوز»؛ منچستریونایتد در حال برنامه‌ریزی برای انتصاب مدیر ورزشی جدیدی به جای جان مورتو است و این تغییر قطعاً صورت خواهد گرفت.

تغیبرات در کادر مدیریتی باشگاه منچستریونایتد در حالی در حال رخ دادن است که سر جیم رتکلیف میلیارد بریتانیایی در آستانه نهایی کردن خرید ۲۵ درصد از سهام این باشگاه انگلیسی است. جان مورتو ۱۰ سال پیش بود که فعالیتش را در باشگاه منچستریونایتد آغاز کرد و در ماه مارس ۲۰۲۱ بود که به عوان اولین مدیر ورزشی تاریخ این باشگاه انگلیسی معرفی شد.

طبق گزارش «منچستر ایونینگ نیوز»؛ رتکلیف که از طریق کمپانی خود با نام «INEOS» در آستانه تصاحب ۲۵ درصدی سهام باشگاه منچستریونایتد است، در جلسات مجازی که با جوئل گلیزر (یکی از اعضای خانواده گلیزر که مالک باشگاه منچستریونایتد هستند) در مورد تغییرات احتمالی کارکنان باشگاه صحبت کرده که این نشان می‌دهد تغییرات بیشتری قرار است در این باشگاه صورت بگیرد.

خانواده گلیزر که در سال ۲۰۰۵ باشگاه منچستریونایتد را در ‌ازای ۷۹۰ میلیون پوند خریدند، در سال‌های اخیر به شدت از سوی هواداران این تیم مورد انتقاد بوده‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.