سرمربی پیشین بایرن مونیخ در آستانه معرفی رسمی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال آلمان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال آلمان که پس از قطع همکاری با هانسی فلیک به دنبال استخدام سرمربی جدید برای تیم ملی فوتبال این کشور بود، در آستانه معرفی سرمربی پیشین بایرن مونیخ به عنوان سرمربی جدید مانشافت است. بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ اتحادیه فوتبال آلمان و یولیان ناگلسمان برای حضور این مربی ۳۶ ساله روی نیمکت تیم ملی آلمان با یکدیگر به توافق رسیده‌اند و او تا یورو ۲۲۴ هدایت مانشافت را بر عهده خواهد داشت.

بر اساس این گزارش؛ تنها مذاکره بر سر جزئیات باقی مانده تا سرمربی پیشین بایرن مونیخ به طور رسمی به عنوان جانشین هانسی فلیک معرفی شود. قرارداد ناگلسمان ۳۶ ساله با باشگاه بایرن هم در آستانه فسخ شدن است و این باشگاه آلمالی حاضر شده بدون دریافت رقمی اجازه دهد ناگلسمان با اتحادیه فوتبال آلمان قرارداد امضا کند. خود او هم حاضر شده دستمزدش را کاهش دهد و تا یورو ۲۲۴ دستمزدی ۴ میلیون یورویی از اتحادیه فوتبال آلمان دریافت خواهد کرد.

ناگلسمان که اوایل فروردین ماه از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ اخراج شد، با این باشگاه تا سال ۲۲۶ قرارداد دارد و بایرنی‌ها پس از اخراج او همچنان در حال پرداخت دستمزد به او هستند.

فلیک ۵۸ ساله که پس از مسابقات یورو ۲۲ جانشین یواخیم لو در تیم ملی آلمان شد، در این تیم نتوانست انتظارات را برآورده کند و در مدتی که هدایت مانشافت را برعهده داشت، در ۲۵ بازی آمار ۱۲ برد، هفت تساوی و شش شکست را از خود بر جای گذاشت.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.