پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد تیم ملی بزرگسالان ایران برای محک خوردن باید به مصاف حریفانی قدرتمند برود نه تیمی مثل آنگولا.

منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بلغارستان و آنگولا در فیفادی شهریور ماه اظهار داشت: بازی با بلغارستان بد نبود. به هرحال آنها تیمی اروپایی بودند و منجسم‌تر از آنگولا نشان دادند. درست است که برد پرگل خوب و قشنگ است، ولی رده آنگولا در رنکینگ فیفا نشان می‌دهد چه کیفیتی دارد. بازی با تیم‌های ضعیف زیاد جالب نیست. تیم ملی باید برابر حریفانی قرار بگیرد که به خوبی محک بخورد.

وی در مورد عدم راهیابی تیم فوتبال امید به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و همچنین ناکامی‌اش در صعود به المپیک گفت: نمایش ایران برابر ازبکستان بد بود. نمی‌دانم چه تدارکاتی برای تیم امید در نظر گرفته شده بود و اصلاً آماده بودند یا نه، اما جوان‌های خوبی در ترکیب تیم امید دیده شدند که همین الان می‌توانند در تیم ملی بزرگسالان بازی کنند. این بازیکنان استعدادهای کشور هستند و مشخص نیست چرا تدارک کافی دیده نشد که بازیکنان هماهنگ شوند. بردن هنگ‌کنگ و افغانستان دستاوردی به شمار نمی‌آمد و کادر فنی تیم امید باید فکری برای بازی با ازبکستان می‌کرد. تیم جوانان هم برابر هنگ‌کنگ و افغانستان قرار می‌گرفت، مقابل آنها پیروز می‌شد، چه برسد به تیم امید.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین راجع به عدم حضور تیم فوتبال استقلال در آسیا خاطر نشان کرد: ضعف مدیریتی استقلال در یکی دو سال اخیر گریبانگیر این باشگاه شد. وقتی در یک سال چهار مدیرعامل عوض می‌شود، چه انتظاری می‌توان داشت؟ استقلال تیم عنوانداری در آسیاست، اما مدیریت نادرست باعث حذف چنین تیمی از آسیا شد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )