باشگاه بارسلونا به تصمیم ستاره آرژانتینی سابق خود که از فصل آینده در لیگ حرفه‌ای آمریکا توپ می‌زند، واکنش نشان داد.

باشگاه بارسلونا به تصمیم ستاره آرژانتینی سابق خود که از فصل آینده در لیگ حرفه‌ای آمریکا توپ می‌زند، واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه بارسلونا درباره تصمیم لیونل مسی برای پیوستن به تیم اینتر میامی بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن فاش شده است که خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه‌های ستاره آرژانتینی در ملاقات اخیرش با خوان لاپورتا رئیس کاتالان‌ها، به او اعلام کرده فرزندش به نوکمپ بازنخواهد گشت و قصد دارد به MLS‌ برود.

چند روز پیش خبرهایی از حضور خورخه مسی در منزل لاپورتا منتشر و از این اتفاق به عنوان نشانه‌ای از احتمال بازگشت مسی به بارسلونا یاد شد اما گویا این ملاقات کوتاه صرفاً برای اطلاع‌رسانی درباره تصمیم برنده هفت توپ طلا مبنی بر رفتن او به اینترمیامی و البته تلاش دوجانبه برای برگزاری یک مراسم تجلیل بزرگ از مسی در خور افتخارات و زحمات او طی ۱۷ سال حضورش در جمع کاتالان‌ها که خود باشگاه هم به انجامش راغب بوده است.

باشگاه بارسلونا با بیانیه‌ای که منتشر کرد نیز موضع خود درباره رفتن مسی به اینترمیامی را کاملاً مشخص کرده است. در این بیانیه آمده است: روز پنجم ژوئن خورخه مسی، پدر و مدیربرنامه‌های لیونل مسی، تصمیم بازیکن مبنی بر عقد قرارداد با تیم اینترمیامی را به خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا منتقل کرد و این در حالی بود که باشگاه بارسلونا پیشنهاد بازگشت را به لیونل مسی داده بود که خود او هم از آن استقبال کرد. رئیس لاپورتا تصمیم اتخاذ شده توسط مسی را درک می‌کند و به آن احترام می‌گذارد. بارسلونا متوجه این موضوع هست که مسی می‌خواهد در یک تورنمنت با فشار کاری کمتر که او را نسبت به سال‌های قبل کمتر زیر ذره‌بین قرار می‌دهد، کار کند. همچنین خوان لاپورتا و خورخه مسی توافق کردند که در کنار یکدیگر برای برگزاری یک مراسم تجلیل از بازیکنی که همیشه محبوب بارسایی‌ها بوده و خواهد بود، تلاش کنند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )