مالک و سرمربی انگلیسی اینتر میامی آمریکا درباره قطع همکاری‌ دو طرف اظهار نظر کردند.

مالک و سرمربی انگلیسی اینتر میامی آمریکا درباره قطع همکاری‌ دو طرف اظهار نظر کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیوید بکام، مالک اینتر میامی جدایی فیل نویل از سمت سرمربیگری این تیم را تأیید کرد.

بکام گفت: زمانی که فیل را منصوب کردیم، می‌دانستیم که او هر آنچه را که می‌تواند به اینتر میامی خواهد داد و دیدم که نویل بسیار سخت و با تعهد واقعی به جاه‌طلبی‌هایی که برای باشگاه در نظر گرفته‌ایم، کار می‌کند. او و خانواده‌اش میامی را دوست داشتند و فیل خود را وقف موفقیت برای شهر و هواداران ما کرده است. فیل با مهارت‌های رهبری و مربیگری خود کمک واقعی به فرهنگ باشگاه ما کرده است. گاهی اوقات در فوتبال باید سخت‌ترین تصمیم‌ها را بگیریم و متأسفانه احساس می‌کنیم زمان آن رسیده که چیزی را تغییر دهیم. من می‌خواهم شخصاً از فیل به دلیل سختکوشی، علاقه‌اش به باشگاه و صداقتش به عنوان یک شخص تشکر کنم.

فیل نویل ۴۶ ساله که از ژانویه ۲۰۲۱ سرمربی اینتر میامی بود نیز اظهار داشت: مایلم از گروه مالکان باشگاه فوتبال اینتر میامی به خاطر اعتمادشان به من و مشارکت‌شان در این پروژه تشکر کنم. از بازیکنان و کادر فنی به خاطر فداکاری چشمگیر و سختکوشی‌شان و از هواداران برای حمایت بی‌دریغ‌شان از باشگاه از روز اول سپاسگزارم. از اینکه در پیشرفت این باشگاه نقش داشتم، خوشحالم و برای اینتر میامی بهترین‌ها را در آینده آرزو می‌کنم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.