سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال از وضعیت مدیریتی این باشگاه طی فصلی که امشب به اتمام رسید، انتقاد کرد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال از وضعیت مدیریتی این باشگاه طی فصلی که امشب به اتمام رسید، انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حجت کریمی پس از شکست استقلال مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من در شرایطی آمدم که گفتند آبمعدنی هم ندارند، در واقع موقعی نیامدم که ۷۰۰ میلیارد پول باشد! به قول قربان‌زاده ته دیگش را هم برده بودند و چیزی نبود، ولی توکل به خدا کردم، جلو آمدم و تمام بدهی‌های خارجی را پرداخت کردیم و چیزی نماند. همچنین بدهی‌های ریز را نیز دادیم. تا همین یکی دو روز قبل هم ۱۵ درصد به اعضای تیم پرداخت کردیم. به هر حال شرمنده هوادار هستیم.

وی درباره اعتراض ساپینتو در جریان این بازی گفت: راجع به تیم خیلی حرف‌ها دارم، ولی صبر می‌کنم. ان‌شاءالله هفته بعد صحبت می‌کنم.

کریمی درباره ادامه همکاری با سرمربی پرتغالی استقلال تصریح کرد: ما که برای تمدید قرارداد با وکیلش جلسه گذاشتیم. یکسری شرایطی را گفتند، چون در قرارداد مسئله تمدید ۷۲۰ هزار یورو برای فصل جدید بوده است، ولی قرارداد را بالا برده و یکسری مبالغ بیش از حد خواسته بودند. باز هم با او صحبت می‌کنیم. ما آماده تمدید بودیم، ولی مبالغ را بالا برده بودند. موقعی که ساپینتو آمده بود، قراردادش ۶۲۰ هزار یورو بود. آن زمان یورو ۳۰ هزار تومان بود، ولی الان ۶۰ هزار تومان شده است. همچنین مبلغ قراردادش را نیز افزایش داده بودند که من نمی‌توانستم چنین کاری کنم. نکته دیگر اینکه حدود قراردادش را سه ساله گفته بودند، یعنی اگر این اتفاق می‌افتاد، یک استراماچونی دیگر به وجود می‌آمد، با شرایط جدید.

سرپرست مدیرعاملی استقلال تصریح کرد: شما می‌دانید که ما همیشه در پرداخت‌ها مشکل داریم. در بحث یامگا و آن ۱۸۰ هزار یورو، او نمی‌خواست پول را بگیرد. من بانک را تا ساعت ۷ شب نگه داشته بودم که بروند و پول را بگیرند، اما نمی‌خواستند این کار را انجام بدهند. او حدوداً ۴۵ روز قبلش اخطار داده بود و من خبر نداشتم، چون تازه آمده بودم. دو روز پس از حضورم به من اعلام کردند که پاسپورتش را بدهیم و برود، من هم سریعاً ۱۸۰ هزار یورو آماده کردم و در بانک نگه داشتم و گفتیم که بروند و تحویل بگیرند. تا شب التماس می‌کردم که پول را بگیرند، اما نمی‌رفتند. متأسفانه به آنها آموزش داده‌ و گفته بودند که اگر برود، باید دو میلیون یورو به او بدهیم. ما آنها را فردا ظهر به دفتر بردیم و ۱۸۰ هزار یورو را دادیم و فیلم هم گرفتیم.

کریمی درباره احتمال تجدیدنظر درخصوص ادامه همکاری با ساپینتو پس از شکست در دربی ۱۰۱ گفت: اگر قرارداد قبلی را قبول داشتند، بیایند و صحبت کنند. ضمن اینکه هنوز به هیچ گزینه‌ای فکر نکرده‌ایم. اینکه ساپینتو فصل بعد در استقلال کار کند یا نه، نظر خودش است و من نمی‌توانم نظر بدهم. به هر حال تیم هفت هشت ماه صاحب نداشت. وقتی مدیری پیگیر نباشد و متوجه نشود که در کمپ تیمش چه خبر است، هر کسی برای خودش کار می‌کند. هفت هشت ماه کسی سمت کمپ نرفته بود. من هم از وقتی که رسیدم، درگیر بدهی‌ها بودم یا به مجلس و بانک و وزارت ورزش می‌رفتم تا از استقلال امتیاز کم نشود و پایین‌تر نرود. من در یک جلسه‌ گفتم که این کارها را کردیم، اما یک نفر گفت که این مسائل برای‌شان مهم نیست، پول چه شد؟! به هر حال کسی که تعصب پیراهن را نداشته باشد و این حرف‌ها را بزند، ببینید من در این دو ماه چه کشیدم.

وی خاطر نشان کرد: ۹۰ درصد یک لیگ به بستن تیم است. ما تیم خوبی نبسته بودیم. مبالغی که بسته شده بود، هر چقدر هم که پول می‌دهیم، تمامی ندارد، چون قراردادها بد بوده است. من در این مدت خیلی سکوت کردم.

کریمی درباره وضعیت محمد محبی و مهدی قایدی گفت: من با وکیل محبی صحبت کردم و مشکلی نیست، او می‌ماند. درباره قایدی هم باید با باشگاهش مذاکره کنم. هر نتیجه‌ای که بگیریم، اعلام می‌کنیم. پیگیر هستیم که او را نگه داریم.

وی در پایان گفت: اینکه می‌گویند هشت ماه پول نگرفتیم، درست نیست. آنها از برج ۱۰ پول نگرفته‌اند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )