اولویت باشگاه گل‌گهر سیرجان برای فصل بعد انتخاب سرمربی خارجی است تا شاید این تیم در قامت یک مدعی جدی قهرمانی ظاهر شود.

اولویت باشگاه گل‌گهر سیرجان برای فصل بعد انتخاب سرمربی خارجی است تا شاید این تیم در قامت یک مدعی جدی قهرمانی ظاهر شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه گل‌گهر در حال بررسی شرایط چند مربی هستند تا سرمربی جدید این تیم را برای فصل آینده انتخاب کنند.

آخرین اخبار حاکی از آن است که چند مربی خارجی در لیست گزینه‌های گل‌گهر قرار دارند و اولویت آنها جذب مربی خارجی است، ولی هنوز سیرجانی‌ها روی گزینه خاصی به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند.

اگر شرایط برای جذب مربی خارجی فراهم نشد مدیران گل‌گهر سراغ گزینه‌های ایرانی خواهند رفت، ولی یکی از مسئولان این باشگاه به خبرنگار تسنیم گفت هدف اول گل‌گهر انتخاب مربی خارجی است.

هدایت تیم گل‌گهر در فصل گذشته برعهده امیر قلعه‌نویی بود که بعد از حضور وی در رأس کادر فنی تیم ملی، این مسئولیت به صورت موقت و تا پایان فصل به سعید الهویی که تا پیش از این دستیار قلعه‌نویی بود، سپرده شد.

براساس این گزارش، مدیران گل‌گهر برای فصل آینده تصمیمی در جهت تمدید قرارداد دو بازیکن خارجی‌شان ندارند. وسلی گومز و استنلی کی‌روش بازیکنانی هستند که باشگاه گل‌گهر تمایلی برای تمدید قرارداد آنها ندارد و به احتمال فروان از این تیم جدا خواهند شد، ولی اریک بایناما قرار است در گل‌گهر بماند.

همچنین از باشگاه گل‌گهر سیرجان خبر می‌رسد محسن فروزان و اکبرمنادی دو دروازه‌بان گل‌گهر فصل آینده در این تیم نخواهند ماند.

قرارداد بازیکنانی مثل مرتضی تبریزی‏، علیرضا علیزاده، نوید عاشوری، آرمین سهرابیان، شایان مصلح و محمد خدابنده‌لو هم به اتمام رسیده است و مدیران گل‌گهر ابتدا در انتظار انتخاب سرمربی جدید هستند تا سپس قرارداد بازیکنان مدنظرشان را تمدید کنند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.