معاون باشگاه پرسپولیس گفت: در جایگاهی نیستیم که بخواهیم درباره داور فینال جام حذفی اظهارنظر کنیم و هر داوری که انتخاب شود، احترام می‌گذاریم.

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: در جایگاهی نیستیم که بخواهیم درباره داور فینال جام حذفی اظهارنظر کنیم و هر داوری که انتخاب شود، احترام می‌گذاریم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی که میهمان تلفنی برنامه تلویزیونی «ورزشگاه» بود، درباره صعود پرسپولیس به فینال و احتمال کسب دوگانه قهرمانی با سرمربیگری یحیی گل‌محمدی گفت: تمام تلاش ما این است که این اتفاق بیفتد. در واقع همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا تیم کارش را در آرامش انجام بدهد. خدا بخواهد، اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

وی ادامه داد: در فوتبال برخی اوقات ممکن است یک تیم متضرر شود یا منتفع اما این هم جزئی از فوتبال است. باید زیرساخت‌های داوری را ایجاد کنیم و سپس نسبت به آن توقع داشتیم.

محمدی درباره احتمال حضور داور خارجی یا ایرانی برای فینال جام حذفی عنوان کرد: در جایگاهی نیستیم که بخواهیم در این باره اظهار نظر کنیم. هرکسی باشد، احترام می‌گذاریم.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره قوانین جدید نقل و انتقالاتی اظهار داشت: من به نمایندگی از باشگاه در جلسه مدیران شرکت کردم و صحبت‌های خوبی مطرح شد. یکسری بندهای نقل و انتقالاتی عملیاتی است اما یکسری از آنها عملیاتی نمی‌شود. من هم نظرات خودمم را انتقال دادم، البته هنوز این موارد ابلاغ قانونی به ما نشده است. یکی از مواردی که به نصیرزاده گفتم، درباره بازیکنان خارجی بود. در بند مربوطه آمده است که اگر بازیکن خارجی در ۶۰ درصد بازی‌ها به میدان نرود، یک سهمیه از سال بعدی کم شود. من گفتم که این موضوع به بازیکنان خودمان لطمه می‌زند. اگر قرار باشد خارجی‌های زیادی بیایند و جوانان خودمان دیده نشوند، این خوب نیست.

وی درباره تعداد تماشاگران در دربی فینال جام حذفی گفت: چیزی که در جلسه شورای تامین صحبت شد، فکر می‌کنم ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر بود. به هر حال ۹ منطقه از سکوهای طبقه اول در حال تعمیر هستند. فکر می‌کنم بین ۳۰ تا ۳۵ هزار تماشاگر به ورزشگاه بیایند.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )