هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما وظیفه داریم که بازی کنیم و هر داوری را هم برای فینال بیاورند بازی‌مان را خواهیم کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما وظیفه داریم که بازی کنیم و هر داوری را هم برای فینال بیاورند بازی‌مان را خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل هوادار در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و از اول بازی را محکم شروع کردیم و توانستیم دو گل زودهنگام بزنیم. هوادار را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و امیدوارم در فینال هم بتوانیم استقلال را دوباره شکست دهیم و یک جام دیگر به هواداران هدیه کنیم.

وی درباره داوری بازی با هوادار گفت: من صحنه‌ها را ندیدم، ولی پنالتی که روی من شد فکر می‌کنم درست بود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که بازیکنان استقلال گفتند برای فینال داور خارجی یا علیرضا فغانی را بیاورند و اینکه آنها معتقدند دربی گذشته را به دلیل اشتباهات داوری به پرسپولیس باختند، تصریح کرد: ما وظیفه داریم بازی کنیم و هر داوری را بیاورند بازی‌مان را می‌کنیم. این نظر آنهاست و به نظرشان احترام می‌گذاریم، ولی به نظر من اشتباه است و همه کارشناسان معتقد بودند که (برخورد توپ به دست گولسیانی) پنالتی نبود.

ترابی در واکنش به این موضوع که در لیگ عربستان هم در یکی از بازی‌های مهم داور ایتالیایی آوردند، خاطرنشان کرد: من لیگ عربستان را پیگیری نمی‌کنم.

وی راجع به اینکه دربی فینال حذفی حساس‌تر از دربی لیگ است، تصریح کرد: ما هفته گذشته یک جام گرفتیم و به لحاظ ذهنی یک بار سنگین را زمین گذاشتیم. خیلی سخت بود که جلوی تیم خوب هوادار اینقدر خوب بازی کنیم. ما نیاز داریم که به لحاظ ذهنی خیلی قوی‌تر باشیم و مقابل استقلال خیلی بهتر بازی کنیم. استقلال تیم بهتری است و می‌آیند که امسال را دست خالی تمام نکنند. امیدوارم مقابل استقلال باهوش باشیم و آن بازی هم برای ما باشد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره تشکیل تونل قهرمانی هواداری‌ها گفت: دست آنها درد نکند، به تیم ما احترام گذاشتند و امیدوارم در ادامه مسیر موفق باشند.

ترابی افزود: من می‌خواستم یک تشکری هم از هواداران پرسپولیس داشته باشم. آنها در بازی‌های گذشته خیلی به ما کمک کردند. مقابل هوادار جای‌شان خالی بود و امیدواریم که در فینال حذفی کنارمان باشند. از مدیران باشگاه هم باید یک تشکر کنم که در این مسیر به ما کمک کردند. امیدوارم بتوانیم در بازی بعدی یک جام دیگر به هواداران هدیه بدهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «باشگاه پرسپولیس مشکلات مالی دارد؟»، گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و ما غُر نمی‌زنیم و سعی می‌کنیم کارمان را انجام دهیم.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )