باشگاه استقلال اعلام کرد از عضو هیئت مدیره پرسپولیس به دلیل اظهاراتش علیه سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان به کمیته انضباطی و اخلاق شکایت می‌کند.

باشگاه استقلال اعلام کرد از عضو هیئت مدیره پرسپولیس به دلیل اظهاراتش علیه سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان به کمیته انضباطی و اخلاق شکایت می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه باشگاه استقلال؛ باشگاه استقلال بارها و بارها در طول این فصل نشان داده هیچ علاقه‌ای به مجادله کلامی و بیانیه نویسی‌های اعتراضی نداشته اما هر بار در مقام پاسخگویی و دفاع از حقوق تضییع شده ناچار به واکنش شده است.

متأسفانه حسین خبیری، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس علاقه بسیاری دارد هر از گاهی در مورد تیم بزرگ استقلال صحبت کند و با خودشیرینی به دنبال پیدا کردن جایی در میان هواداران تیمش باشد. باعث تأسف بسیار است که عضو هیئت مدیره یک باشگاه تا این حد ادبیات سخیف و سطح پایینی دارد.

قابل توجه اینکه ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال بعد از پایان بازی شب گذشته مقابل تراکتور در کنفرانس خبری با صراحت گفت: «من به همه تیم ها از جمله سپاهان و پرسپولیس احترام می گذارم اما این حق را دارم که نظر خودم را داشته باشم و ضمن احترام، به نظر من استقلال شایسته قهرمانی بود و من به همین دلیل به تیمی که قهرمان شده تبریک نمی‌گویم.»

این حرف نشان دهنده نگاه حرفه‌ای و منصفانه سرمربی تیم استقلال است و هیچ‌گونه بی احترامی به هیچ تیمی نبود اما متأسفانه خبیری که پیش از این هم اظهار نظر اضافی در مورد کاپیتان استقلال انجام داد و به همین دلیل توبیخ شد، باز هم خارج از حد و حدود و اندازه خود صحبت کرده و به سرمربی تیم استقلال بی‌احترامی کرده است.

چرا در حالی که ساپینتو هیچ‌گونه بی‌احترامی نکرده، خبیری از کلمات زشت و سخیف در مورد سرمربی تیم استقلال صحبت می‌کند؟ آیا این خود نشان دهنده بی‌ادبی، بی‌فرهنگی و بی‌شخصیتی او نیست؟ آیا کسی که در چنین شرایطی می‌گوید سرمربی تیم حریف بی‌فرهنگ و بی‌شخصیت است، خود نماد بی‌فرهنگی و بی‌شخصیتی نیست؟ به نظر می‌رسد علاقه زیاد به مصاحبه به شکل بدی حسین خبیری را اذیت می‌کند!

باشگاه استقلال در راستای حمایت از حقوق سرمربی و هواداران خود، به دلیل این صحبت‌های سخیف و بی‌ادبانه از عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت می‌کند. گویا برای خبیری بد نامی بهتر از گمنامی است که البته باشگاه استقلال چنین اجازه‌ای به او و امثال او نمی‌دهد و در صورت تکرار؛ با شیوه‌های دیگری پاسخ او را می‌دهد.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )