سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رُم قصد دارد فصل آینده هم هدایت این تیم را برعهده داشته باشد.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال رُم قصد دارد فصل آینده هم هدایت این تیم را برعهده داشته باشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که از زمان قبول هدایت رُم اثر خوبی بر روی این تیم گذاشته و این تیم را فصل گذشته به قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا رساند، با جود شایعاتی که درباره‌اش وجود دارد در خصوص آینده حرفه‌ای خود تصمیم‌گیری کرده است.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» چاپ رُم در این خصوص گزارش داد؛ آقای خاص با وجود شایعه علاقه‌مندی دو باشگاه نیوکاسل و پاری‌سن‌ژرمن به استخدام او، تصمیم گرفته تا پایان قرارداد فعلی‌اش با رُم که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ اعتبار دارد، روی نیمکت جالوروسی بماند.

سرمربی پیشین تیم‌های رئال مادرید، چلسی، اینتر و منچستریونایتد پیش از این گفته بود که باید با مالکان باشگاه رُم بنشیند و در مورد آینده‌اش در این باشگاه گفت‌وگو کند. طبق این گزارش؛ مورینیو پیش از شروع بازی‌های ملی ماه مارس تصمیمش در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش را گرفته است.

رُم که در حال حاضر با ۴۷ امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار دارد و در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست، یکشنبه ۱۳ فروردین با از سرگیری این رقابت‌ها در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به مصاف سامپدوریا خواهد رفت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.