هافبک ایتالیایی تیم فوتبال رم که پیشنهاد اول مشتری لیگ برتری‌اش را رد کرده بود، پشیمان شد و گفت حاضر است برای این تیم بازی کند، اما این بار طرف مقابل پاسخ منفی داد.

هافبک ایتالیایی تیم فوتبال رم که پیشنهاد اول مشتری لیگ برتری‌اش را رد کرده بود، پشیمان شد و گفت حاضر است برای این تیم بازی کند، اما این بار طرف مقابل پاسخ منفی داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ ماجراهای پسر جنجالی این روزهای فوتبال ایتالیا یعنی نیکولو زانیولو پایان ندارد. بعد از خودداری این بازیکن ۲۳ از همراهی رم در بازی مقابل اسپتزیا در سری A برای تحت فشار گذاشتن باشگاه جهت موافقت با انتقالش به میلان و مخالفت باشگاه با این جابجایی،‌ او پیشنهاد خوب باشگاه بورنموث که می‌توانست رقم قابل توجه ۳۵ میلیون یورو را به خزانه رمی‌ها واریز کند، رد کرد تا به این شکل از جالوروسی انتقام بگیرد.

اوضاع اما طوری پیش نرفت که زانیولو می‌خواست چرا که نه تنها میلان تلاشش را برای جذب او بیشتر نکرد بلکه ژوزه مورینیو هم او را از ترکیب تیم کنار گذاشت و تصمیم گرفته است که دیگر تا پایان فصل به او بازی ندهد. گویا به همین دلیل هم این هافبک ایتالیایی از بیم عدم انتقالش به تیمی دیگر در فرصت محدود باقیمانده تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات و نیمکت‌‌نشین شدن تا پایان فصل، به بورنموث اعلام کرده که حاضر است با همان شرایط قبلی برای این تیم بازی کند.

طبق اعلام جانلوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، زانیولو روز دوشنبه بعد از اظهارات مورینیو و تیاگو پینتو مدیر ورزشی باشگاه رم مبنی بر اینکه او دیگر در تیم رم جایی ندارد، در مورد پیشنهاد بورنموث تجدیدنظر و حتی یک بلیت هم برای پرواز به انگلیس رزرو می‌کند، اما این بار تیم لیگ برتری به او نه می‌گوید و دلیل آن را هم کافی بودن سرمایه‌گذاری‌هایش در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اعلام می‌کند.

اکنون باید دید آیا زانیولو سرانجام راهی برای ترک رم پیدا خواهد کرد یا اینکه باید نادیده گرفته شدن از سوی آقای خاص را تا پایان فصل تحمل کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.