سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال، زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره فدراسیون فوتبال با مربیان خارجی را اشتباه و بیهوده دانست.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال، زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره فدراسیون فوتبال با مربیان خارجی را اشتباه و بیهوده دانست. حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره فعالیت‌های خود در فوتسال اظهار داشت: از فوتسال خیلی دور هستم و اطلاع ندارم چه اتفاقاتی می‌افتد. اواخر بهمن کلاس سطح سه مربیگری آسیا را در تایلند دارم و پس از آن، آنالیزور تورنمنت تایلند خواهم بود که از ۹ اسفند آغاز می‌شود. حضور ایران و تایلند در این تورنمنت شش‌جانبه قطعی شده و تیم‌های ژاپن، مراکش، موزامبیک، عربستان و کویت هم نامزد حضور در بازی‌ها هستند.

وی با اشاره به وضعیت تیم ملی فوتسال ایران تصریح کرد: وحید شمسایی لیگ برتر را رصد می‌کند و نفرات جدیدی به اردوی آینده تیم ملی دعوت خواهند شد. او به جوانگرایی در تیم ادامه می‌دهد و به نظرم تورنمنت تایلند و دیدار دوستانه با ازبکستان (در فروردین)، برای شناسایی بهتر بازیکنان کمک زیادی به کادر فنی خواهد کرد. ایران باید در تورنمنت‌های مختلفی شرکت کند و تیمش را محک بزند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران در مورد تلاش وحید شمسایی برای جذب مربی خارجی به تسنیم گفت: ایران مهد فوتسال دنیاست و در چنین کشوری، صحبت از مربی خارجی بیهوده است، ضمن اینکه فدراسیون فوتبال از لحاظ مالی شرایطی ندارد که بتواند حقوق ماهانه دلاری پرداخت کند. وحید این مسئله را خیلی خوب فهمید و سراغ مربی دروازه‌بانان رفت.

شمس با تمجید از دو دستیار وحید شمسایی بیان کرد: سفال‌منش مدرس AFC به شمار می‌رود و سیامک داداشی سال‌ها در تیم ملی فعالیت کرده است. با حضور چنین مربیانی در تیم ملی فوتسال، جذب مربی خارجی بیهوده است و بعید می‌دانم هیچ مربی خارجی از اعضای فعلی کادر فنی تیم ملی بهتر باشد.

وی درخصوص تلاش‌ها برای عقد قرارداد با یک مربی دروازه‌بانان خارجی برای تیم ملی عنوان کرد: ما در میان مربیان دروازه‌بانی کشورمان، مدرس AFC داریم که عملکرد خوبی دارند و همه تیم‌های لیگ برتری هم مربی دروازه‌بانان دارند. شمسایی باید نگاهی به این مربیان بیندازد و تستی از آنها بگیرد. دروازه‌بانان جوان بسیار خوبی داریم که در لیگ برتر به میدان می‌روند و بسیار شایسته هستند. تا دل‌تان بخواهد، از این دروازه‌بان‌ها در فوتسال ایران داریم که لیاقت دعوت به تیم ملی را دارند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )