تیم ملی فوتبال ایران به همراه کرواسی رتبه چهارم مشترک گلزن‌ترین تیم‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در اختیار دارند.

تیم ملی فوتبال ایران به همراه کرواسی رتبه چهارم مشترک گلزن‌ترین تیم‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در اختیار دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور دوم مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی امروز (دوشنبه) به پایان می‌رسد که تیم ملی فوتبال کشورمان آمار خوبی در گلزنی تا به اینجای مسابقات از خود برجای گذاشته است. بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورتس»، ایران با ۴ گل‌زده در ۲ بازی به طور مشترک با کرواسی (۴ گل‌زده در ۲ بازی) در رده چهارم مشترک گلرن‌ترین تیم‌های جام بیست‌ودوم تا به اینجا کار را در اختیار دارد.

اسپانیا با ۸ گل‌زده در ۲ بازی اول خود رده اول این رده‌بندی را در اختیار دارد و تیم‌های فرانسه و انگلیس به طور مشترک با ۶ گل‌زده در دو بازی رده دوم مشترک را در اختیار دارند.

تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی اول خود در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تن به شکست سنگین ۶ بر ۲ مقابل انگلیس داد و در بازی دوم خود با ارائه یک بازی منطقی و منسجم موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر ولز را از پیش‌رو بردارد.

تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش در حالی از ساعت ۲۲:۳۰ فردا (سه‌شنبه - به وقت تهران) در آخرین باز خود در مرحله گروهی به مصاف آمریکا می‌رود که در حال حاضر با ۳ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی گروه B و پشت‌ سر انگلیس ۴ امتیازی قرار دارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.