باشگاه پالما اسپانیا ضمن اعلام حضور دو لژیونر ایرانی خود در اردوی تیم ملی و مسابقات قهرانی آسیا، دلیل غیبت حسین طیبی در بازی این هفته را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پالما اسپانیا با انتشار خبری اعلام کرد مسلم اولادقباد و حسین طیبی دو بازیکن ایرانی خود را تا ۱۵ روز دیگر به دلیل حضور در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا در اختیار ندارد.

این دو بازیکن در این مدت تنها یک مسابقه از پالما را که جمعه این هفته برگزار می شود، از دست می دهند. بعد از آن، لیگ اسپانیا تا اواسط نوامبر تعطیل خواهد بود.

پالما با انتشار پیامی، برای دو بازیکن ایرانی خود در مسابقات قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت کرد. این باشگاه همچنین به بازی هفته دوم این تیم برابر اینتر مووی استار که با برد ۵-۴ پالما همراه بود، اشاره کرد.

در این مطلب تاکید شده است که حسین طیبی به دلیل اینکه در بهترین شرایط نبوده، در لحظه آخر از لیست پالما خط خورد و تصمیم گرفته شد که روی سلامت این بازیکن ریسک نشود.

از سوی دیگر مسلم اولادقباد دیگر بازیکن ایرانی نخستین بازی خود را برای پالما انجام داد و توانست اولین گلش را در لیگ اسپانیا به ثمر برساند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران از فردا در مسابقات قهرمانی آسیا استارت می زند و در قدم اول برابر اندونزی به میدان می رود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.