مهاجم انگلیسی تاتنهام گزینه مدنظر سرمربی جدید چلسی برای تقویت تیمش است.

مهاجم انگلیسی تاتنهام گزینه مدنظر سرمربی جدید چلسی برای تقویت تیمش است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، گراهام پاتر که اخیراً جانشین توماس توخل در چلسی شد، به نظر می‌رسد برنامه خاصی برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایتش دارد. بر اساس گزارش پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا؛ سرمربی انگلیسی آبی‌پوشان لندنی خواهان به خدمت گرفتن هری کین است و از مدیران باشگاه چلسی خواسته تا مهاجم انگلیسی تاتنهام را به خدمت بگیرند. انتظار می‌رود چلسی تابستان آینده شانس خود را برای به خدمت گرفتن کین ۲۹ ساله امتحان کند و حتی به این منظور آماده معاوضه روملو لوکاکو با کاپیتان تاتنهام است.

لوکاکوی ۲۹ ساله که در حال حاضر به طور قرضی برای اینتر بازی می‌کند، گفته می‌شود تمایل دارد فصل آینده هم برای این تیم ایتالیایی بازی کند و قصد رفتن به تاتنهام در جریان معاوضه با کین را ندارد، این در حالی است که گفته می‌شود اینتر پیش از این با چلسی برای استفاده قرضی از این مهاجم بلژیکی برای یک فصل دیگر هم توافق شفاهی رسیده است.

هری کین که پیش از این مورد توجه دو باشگاه منچسترسیتی و منچستریونایتد بوده، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ تحت‌قرارداد تاتنهام است. کاپیتان اسپرز تاکنون در ۳۹۵ بازی برای تاتنهام به میدان رفته و آمار ۲۵۴ گل‌زده و ۶۰ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

این خبر حدود ۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.