سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول از توضیح دادن درباره تاکتیک‌های تیمش برای هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خودداری کرد.

سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول از توضیح دادن درباره تاکتیک‌های تیمش برای هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خودداری کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول در نشست خبری پیش از بازی امشب (سه‌شنبه) شاگردانش در آنفیلد برابر آژاکس آمستردام در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ارائه توضیح درباره مسائل تاکتیکی سرخپوشان خودداری کرد و گفت: نمی‌خواهم حرفی بزنیم و به آژاکس سرنخی بدهم که کار این تیم را برای آماده کردن خودش جهت بازی مقابل ما آسان‌تر کند. ما مجبور نیستیم که قبل از بازی تیتر بسازیم. ترجیح می‌دهیم با عملکردی خوب در زمین بازی، برای خبرهای پس از مسابقه تیتر‌های مثبت بسازیم. با این حال قبول داریم که تا این مقطع از فصل تیم باثباتی نبوده‌ایم.

کلوپ که تیمش در اولین بازی اروپایی این فصل در خانه ناپولی با نتیجه ۴ بر یک مغلوب شد، افزود: نیازی نمی‌بینم که بخواهم دوباره درباره باخت‌مان برابر ناپولی صحبت کنم. بازیکنان خودشان می‌دانند که چه اتفاقی در آن بازی رخ داد و من از آنها برای بازی دوم چه می‌خواهم. این خودمان بوده‌ایم که تیم را به این وضعیت انداخته‌ایم. مشکلی که داشتیم این بود که هر کسی می‌خواست خودش مشکل‌گشای تیم باشد و کارمان ساختار و نظم تیمی نداشت. ما چهار پنج روز وقت گذاشتیم تا حقایق موجود درباره تیم را بررسی کنیم؛ نمی‌خواهیم بازیکنان را ضربه فنی کنیم، بلکه فقط می‌خواستیم آنها توجیه شوند که وضعیت تیم چگونه است. این بازی نقطه آغازی برای ماست تا در کنار هم مشکلات‌مان را در زمین بازی برطرف کنیم.

تیم‌های لیورپول و آژاکس از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برابر یکدیگر به میدان خواهند رفت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.