نشست بررسی زیرساختی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

نشست بررسی زیرساختی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، جلسه بررسی صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس جهت حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، با حضور احمد مددی مدیر مجموعه ورزشی آزادی و مصطفی زارعی مدیر صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در دفتر مدیریت مجموعه برگزار شد.

در این نشست، اعضا درباره ایرادات و اشکالاتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مطرح کرده بود، به بحث و بررسی پرداختند. همچنین مقرر شد تا تمهیدات لازم توسط این باشگاه‌ها به منظور برآورده شدن خواسته‌های AFC صورت بگیرد.

در پایان این نشست نیز مقرر شد جلساتی درباره موضوع زیرساخت‌ها با همکاری وزارت ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و همچنین مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود و الزاماتی که برای استادیوم‌ها نیاز است مورد بررسی قرار گیرد تا با رفع موانع، شرایط صدور مجوز حرفه‌ای این باشگاه‌ها فراهم شود.

در این جلسه که به مدت یک ساعت و نیم به طول انجامید، حمیسی مدیر حراست فدراسیون فوتبال، نادری مدیر امور بین‌الملل باشگاه استقلال و محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس نیز حضور داشتند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.