سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به این نکته اذعان کرد که توپ را به هوادار داده و تله‌گذاری کرده‌اند تا با استفاده از اشتباهات حریف، موقعیت‌های گلزنی ایجاد کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به این نکته اذعان کرد که توپ را به هوادار داده و تله‌گذاری کرده‌اند تا با استفاده از اشتباهات حریف، موقعیت‌های گلزنی ایجاد کنند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل هوادار اظهار داشت: لیگ هنوز جا نیفتاده است و تیم‌ها کم‌کم هماهنگ‌تر می‌شوند. بازی را خوب آغاز کردیم و صاحب موقعیت‌های گلزنی شدیم. به گل رسیدیم و پس از آن عقب‌نشینی کردیم که عقب‌نشینی ما هدفمند بود. توپ را به هوادار دادیم و تله‌گذاری کردیم تا با استفاده از اشتباهات حریف، موقعیت‌های دیگری ایجاد کنیم. در هر نیمه یکی دو فرصت داشتیم. سخت‌گیری نقطه قوت هوادار بود و این تیم خطوط هافبک و حمله توانایی دارد. ما روی این موضوع تأکید داشتیم و از بازیکنانم گلایه دارم.

وی با اشاره به گل تساوی هوادار تصریح کرد: بازیکن حریف در عرض حرکت کرد و چند بازیکن ما را جا گذاشت. سپس پاس در عمق داد و توپ وارد دروازه ما شد. هوادار مالکانه‌تر بازی کرد، اما ما خلق موقعیت بیشتری داشتیم و فرصت‌سوزی کردیم. نریمان‌جهان و پیمان میری موقعیت‌هایی داشتند که می‌توانستند آنها را به گل تبدیل کنند. با این حال یک امتیاز هم مقابل تیم ارزشمند هوادار می‌تواند ارزشمند باشد.

«حیف است در روزی که خوب بازی کردیم و می‌توانستیم پیروز باشیم، دو امتیاز در تهران جا گذاشتیم.»، سرمربی نفت مسجدسلیمان ضمن بیان این جمله گفت: هماهنگی ما نسبت به دیدار قبل بهتر شد و امیدوارم با گذشت زمان هماهنگ‌تر شویم. این شرایط به‌خاطر تغییرات عمده بازیکنان برای من قابل پیش‌بینی بود. گفته بودم شاید سه چهار هفته زمان ببرد و چند هفته نتیجه‌گرا بازی کنیم. پس از گل حریف، بازی را برگرداندیم و صاحب موقعیت شدیم.

مهاجری با بیان اینکه نفتی‌ها تلاش می‌کنند مطابق روند مثبتی را جلو ببرند، خاطرنشان کرد: برای اینکه اتفاقات بهتری برای ما بیفتد، نباید روند سینوسی داشته باشیم که اصلاً دوست ندارم رویه ما اینگونه باشد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.